Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mittegyek, hog megbizzanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mittegyek, hog megbizzanak bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Szijasztok 14éves vagyok és van egy pasim 4hónapja , és szeretném ha néha itt aludjon vagy én náluk(nem a sex vagy iesmi miatt) vagy bulizni elmenni !! Még nem kérdeztem szüleimet , hogy lehet-e de ugy is tudom , hogy az a válasz hogy NEM ...és kiokitanak ...mint mindig mindenbe ami persze oké de legalább 1évbe egyszer-kétszer megengedhetnék....!! Lehet az is közre játszik ,hogy még nem ismerik a pasimat ....és nem biznak benne se...ha bemutatom nekik biztos enyhébb lesz de szerintem akkor se fognak engedni semmi iesmit :( Meg azt is monták már hogy nem biznak bennem meg eggyelőre a barátiköröm is olyan , hogy nem biznak se bennük se bennem!!! Még azt se engednék meg , hogy egy egyszerü "pizsama party-ra" elmennyek ^.^'Kérlek segitsetek , hogy mittehetnék hogy megbizzanak bennem vagy esetleg mondjak neki vmien feltételt??!! .... hogy ha elmehetnék akkor ez és ez lenne .... vagy mit csináljak?? :( köszönöm szépen a válaszokat
2008. máj. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha az en szuleimet latnam!:D A pasim is nalunk akart aludni na vigyazz tenyleg megengedtek!Szo sem lehet rola!Ezeknek a szuloknek igerhetsz urkot-berket nem erdeklik.Anyamnak fel oraig magyaraztam hogy majd 17 eves koromban szeretnek a baratommal lefekudni ugyhogy nyugodjon meg ha elmegyek ithonrol.Tenyleg megnyugodott!Ezeknek barmit mondasz nem valtoznak.Nagyon sajnalom hogy ilyenek a szuleid mint az enyemek.De hat ez van!Mindenkepp mutasd be a baratod nekik!Hatha...!Azt nem tudom miert nem biznak meg benned csinaltal valami roszat?Engem a barba elengednek meg sokmindenhova a baratommal egy het konyorges utan!:D Nalunk az valt be hogy odateszem a baratom anyu ele es elkerdeztet a barba es akkor 100% hgoy elengednek.:D:D:D Engem sokszor igy engedtek el!Talan kerd meg a baratodat hogy kerdezze meg hogy nalatok aludhat-e?De mindenkeppen csak miutan a szulok megismertek a pasit!Es beszelgess veluk hogy miert nem biznak benned?beszeljetek meg!Drukkolok neked!Es ird meg hogy mi lett,mert erdekel!
2008. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok velük beszélő viszonyba ... szoval ientémára értem hogy sex meg iesmik...soha nem beszéltem megvelük semmit :( de ha erre a témára is rá térünk akkor ugy elbezsélgetek velük 1-2 orát a szex meg stb rőlde az is erről szol h megne probáld 16 éves korodig stb stb ^.^'Amugy annyiranagyon ez nem fontos csak itt a nyár és már nem vagyok annira nagyon nagyon fiatal és még nem mehetek el estére... :( de amugy elmehetek szoval hétvégenként ugy szokott lenni hogy reggel 9-10kor elmegyek és csak este 8körül jövök haza :S szoval ien téren jo deh ...:S
2008. máj. 5. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

20 évesen anyukám még mindig ilyen edig jó kapcsolatunk van.

Múltkor randizgattam egy sráccal, alig akart oda is elengedni, pedig az délután volt...

Szülői féltés...

Mindenféleképpen mutasd be a srácot nekik, legyen ott nálatok dálutánonként, és legyetek szem előtt, hogy lássa, szeretitek egymást, és megbízhatóbb mint a barátaid.


Mondd anyukádnak azt, hogy utálsz egyedül lenni, és ha veszélyes a baráti köröd úgyis azt mondja hogy akkor inkább a sráccal legyél.


Nekem is mindig mondják h maradjak otthon a szülőkkel. Én ilyenkor lemegyek hozzájuk mondjuk tv-t nézni, és be nem áll a szám, úgyh megunják ha otthon ülök...

De ezt mondjuk minden egyes alkalom előtt el kell játszani, amikor menni akarok vhova.

Mindig megengedik hogy elmenjek ide-oda, de mindig megy a hülyeség, hogy normálisan viselkedjek, meg hogy az "olyan" lányokról mindenkinek megvan a véleménye stb..

2008. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is ilyenek voltak. Meg aztán én is ilyen voltam, én aztán nem mondok nekik semmit, mer akkor tudni fognak rólam mindent. De aztán egyszercsak elkezdtünk ebszélgetni anyuval, és én olyan dolgokat elmondtam neki, amiről anyu nem is gondolta volna hogy én ilyet csináltam, szerintem próbálkozz meg anyukáddal "barátnők" lenni, nem kell mindent feltétlenül elmondani, mondjuk hogy mi volt a suliba, a barátnőiddel miket csináltok amikor együtt vagytok stb., de ha lehet, akkor roszat ne mondj oda :P pl.: cigi, alkohol, az nem lenne túl jó a jövődre nézve.

Amugy az én szüleim ugyanilyenek voltak, sehová felnött nélkül, bulizni még most se járhatok, inni, cigizni is tilos, bár nekem is olyan barátiköröm van, ahol állandoan cigiznek, igy otthon aztán mehet a magyarázkodás. Én sem aludhattam ott senkinél, és senki se jöhetett hozzám még lány se nem hogy még fiú.

Anyuék azt mondták nekem, amíg nem hazudok nekik, addig megbiznak bennem, ehhez mondjuk hogy idáig elérj, beszélgetnek kellene anyukáddal, szervezz közös programokat, mondjuk menjetek sétálni, bevásárolni 2-en, mer nálam ha apu is ott van akkor meg se szolalok.

Most ugy 3 hete elmehettem barátnömhöz és ott aludtam mint mindig itt is a szokásos kérdések mint amikor csak délután lemegyek, kivel? mikor? merre? mér? mikor jövök? mit csinálok? merre elszünk? hová? minden lehetséges kérdéseket feltettek, és nekem muszály volt rá válaszolnom, mer különben jött volna a "hegyibeszéd", meg hogy milyen szemtelen vagyok, de sztem ismered :), aztán mondtam hogy én és még 2 lány, azt nem mertem nekik megmondani, hogy lesz ott 1 fiú is, de végülis nagyon jól elvoltunk. Na mind1 :)

Én is csak azt tudom mondani, hogy az lenne a legjobb ha bemutatnád anyukádéknak a pasid, ismerkednek vele, beszélgetnek, és anyukádéknak egyre többet beszélni a fiúról, jobban megismerjék, és legyen rola egy véleményük.

De ha ez sem enyhül, akkor az lenne a legjobb ha várnál, akkor 1-2 hónapot hagyjad az egészet, és akkor aztán megin szépen lassan megin hozd fel anyukádnak a témát, azt nem szeretik ha valamit nagyon görcsösen akarsz, mer bennük van az is, hogy akarsz valamit, lehet hogy nem ezt mondod, de felmerül bennük. Szépen higgadtan szabad velük beszélni, és sok sikert, remélem segítettem :)

2008. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én szerencsés vagyok mert nekem nem tiltanak ugy semmit ...de az ien alapdolgoktol még joh h ovnak h cigi meg alkohol....!! És tőlem nem kérdeznek semmit ha le megyek ......ha meg 1évbe egyszer épp mondom h hová megyek de azt is cska azért ha keres valaki akkir megkérdik h az holvan ...stb ..vagy csak annyit kérdez h hová megyünk hétvégén ..a barátaimmal...!! A fiuszituval meg nincs bajom mert nekem szinte csak fiu barátaimvannak :) és mindig felcsöngetnek ...és apukáméknak nincs ellenvetésük :) és amint emlitettem reggel 9kor elmegyek és este 8körül érek haza ....ez se zavarja őket...!! :) de szerintem ez csak idők kélrdése és meg fognak engedni több dolgot is ...sztem várják amig meg komolyodjak mert igazábol már monrák h majd ha komolyabb leszek mert az igaz h igen .."kelekotya vagyok" :]
2008. máj. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!