Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves csaj,15 éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves csaj,15 éves pasi. nagyon szeretjük egymást de kivülről mások nem gondolják azt hogy ez ciki? vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van két ismerősöm, akik emiatt nem jöttek össze, de aztán fogták leszarták az egészet, és már együtt vannak 1 ideje.
2008. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én barátnőm is idősebb 3 évvel, aztán kit érdekel?
2008. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem ne a "kívülálló" emberekel foglalkozz hanem csak a párodal, hogy mit akar mert egy ilyenért nem összejönni eléggé "gázos"
2008. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de attól függ. ha pld.: te 30 vagy a barátnőd 33 akkor senkit se zavar. minket se zavar, imádjuk egymást, de nem tudom mások milyen szemmel tekintenek rá. köszi az eddigi válaszokat :)
2008. máj. 5. 21:36
 5/12 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem jövünk, együtt vagyunk 6 hónapja, csak ez érdekelne hogy mások mit szólnak hozzá, de akkor se lenne semmi ha mindenki ellenezné, még1* mondom szeretjük egymást és senki és semmi nem szakíthat el. köszi
2008. máj. 5. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
:d A PASIK VALSZEG AZT GONDOLJÁK ROHADTM ÁKER 15 ÉVESEN 18 ÉVES CSAJA VAN A CSJAOK MEG AZT A LÁNYKÁROL HOGY KIS PEDO ****** :d DE NEM LE VANNAK SZARVA? :dMELLÉKESEN LE KÖRÖZTÉL EGY ÉVVEL :d ÉN 16 VOK :d GYORSAN BE KEL LSZEREZNI EGY 19 ÉVEST :d:d HIHI VERSENY? :d
2008. máj. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem no para a nagyim és a nagypapám között 13 év van... de ez semmi az apukám "legujabb felesége 29 éves apukám meg 46 .... szal szerintem ez a 3 év nem veszélyes :)
2008. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi:) 4.: nyomjunk 1 versenyt:D
2008. máj. 6. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:
szia szeritem csak az számit h ti ketten egyutt szeresétek egymást és jolérezzétek ennyi volt egy haverom aki 18volt és 29 éves barátnoje volt szal szereintem szardle h ki mit gondol ha ti szeretitek egymást :D
2008. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De hat miert erdekel ma smit mond? 14 evesen 20 eves baratom volt, mert en erettebben gondolkoztam a korombeli lanyoknal, es ez a sracnak nagyon tetszett. Soha nem voltam az anyalas kislany, ugy tanitott az elet, h kisse hamar felnottem. Es az a kapcsolat is tartott, bar na..akkor meg nem volt intimitas, mert tul kicsi voltam. Aztan 18 evesen jartam egy 31 eves model sraccal,. aki 25ot mutatott. abba mar bele se akartam menni, pont a korkulonbseg miatt, de annyira jol ereztuk magunkat egyutt, h ez mar nem erdekelt. Ne az szamitson h ki mit mond. amig ti egyutt irigylesremelto part tudtok alkotni, meg orvendeni egymasnak, csak az szamit
2008. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!