Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hozzáállással találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hozzáállással találhatok magamnak lányt, vagy inkább változtassak?

Figyelt kérdés

szóval hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek félelmeim egy kapcsolatra nézve


egy az, hogy én olyan lánnyal nem akarok kezdeni aki velem egy suliba jár, mert ki tudja, hogy milyen hülyeséget fogok elkövetni ami aztán kitudódik és akkor elég hülyén érezhetem majd magam


2. ha megyek vele az utcán, nem hagy nyugodni az az érzés, hogy húú mi lesz ha találkozok mondjuk valamelyik rokonommal miközben én fogom a barátnőm kezét, ez olyan bazi ciki szitu, hogy még belegondolni is rossz


3. belegondolok, hogy a csaj mennyivel szociálisabb nálam, jobban kezeli az embereket, több haverja van, akkor én megint csak kellemetlenül érzem magam pl megyek az utcán és az 50. ismerősének köszön..vagy egyszerűen ha mittudomén megyünk hülyülni és bemutat a haverjainak és mondjuk nem érzem magam lazán olyankor mivan?!


ezek miatt úgy elmegy a kedvem az egésztől, suliba volt egy csaj(persze már van barátja jó rég óta) akivel közelebbi megismerkedésétől csak a balkukiság tartott vissza..


18f



2012. júl. 21. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bakker, nekem ha most lenne barátnőm, büszkén mutogatnám a rokonoknak. Hogy lehet a bnődet szégyellni, főleg rokonok előtt???


19/F

2012. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!