Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 eves csaj vok... gaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 eves csaj vok... gaz hogy nincs pasim?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

az. :P

egy, rossz kategoria

ketto, minek neked meg pasi? Raersz meg ezzel.

2008. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az lenne a gáz, ha "pasid" lenne :)


Felesleges ilyen fiatalon, hogy "pasid" legyen, inkább a tanulásban meg más emberi kapcsolatokban (barátságokban) próbálgasd a szárnyaidat :)

2008. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Te esz szörnyű égő, hát nem látod hogy manapság már 10 évesen szülni szokás de legalábbis 2 szeretőt tartani, sürgősen dugasd meg valami 25 éves szatírral magadat! (aztán szaladhatsz is a rendőrségre feladni)
2008. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Hű, de gáz!

Más már 9-10 évesen, amikor elkezd nőni a mellbimbója, gondoskodik egy pasiról :-/

...inkább foglalkoz még a tanulással, barátkozásal szerintem is. A fiúk még igen éretlenek ebben a korban... az idősebbek meg már túl érettek: ők többet akarnak.

2008. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
nagyon gáz:S
2008. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebben a gáz? Nekem sem volt pasim általánosban, nem is hiányzott.
2008. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, miért lenne gáz!? Nekem volt olyan barátnőm akinek egész gimiben nem volt pasija, de ha jól emlékszem fősulin sem nagyon, szóval nem gáz. Ilyen idősen még nagyon ráérsz, és akik meg felvágnak a psijukkal, azokkal ne foglalkozz, lehet ennél többre nem is viszik. Az a lényeg hogy majd találj valami értelmes srácot később, nem kell elsietni.
2008. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
en meg akkor barbie babaztam:D vagyis...asszem akkor kezdtem elhagynbi. A Leneyg h ne azt nezd amit a vilag csinal..mert mindenki egy hulye sablon utan megy. hanem azt csinald amit te erzel jonak. Ha te meg inkabb rajzfilmeket neznel, vagy m,ittudom en.,..csak egyszeruen nem erdekelnek a pasik, az tok normalis a te korodban. Amikor ugy erzed..huu ez hogy megtetszett akkor kezdj el erdeklodni..Soha nem keso, de tul korai se legyen
2008. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt az lenne a legjobb ha még várnál ezzel még vagy 2 évet. Én nekem sajnos 12 évesen volt elöször pasim, elötte nagyon jó barátok voltunk, de ezzel, hogy együtt voltunk és aztán szakítottunk nagyon megromlott köztünk a kapcsolat, most itt 3 év múlva is félve mondjuk el egymásnak a dolgainkat, (mára már megin "barátok" vagyunk), de én visszagondolva nagyon hülye voltam, hogy jártam vele, mer még éretlenek voltunk. Szóval nem ajánlanám neked, hogy pasin járjon az eszed, inkább a tanulás :)
2008. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Az első pár írónak.Ne legyetek már ilyen állatok.Ti nem voltatok12 évesek?Miért nem lehet normálisan szólni hozzá.Ebben a korban az a normális hogy erről álmodozik az ember.Ti is ilyenek voltatok most meg képmutatók.A lányomnak ovodai szerelme volt és nem ordítottam le.Neked kérdező:Hidd el jobb ha még álmodozol,várd azt akit tényleg szeretni fogsz,és nem,nem gáz!!!!!!!!!!!
2008. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!