Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 1 év után már alig van rá példa hogy megöleljen, spontán puszit adjon?

Figyelt kérdés
mert már kb azt érzem,szimpla havernak tekint..amikor együtt vagyunk,nagyon hiányolom h csak ugy puszi,ölelés,simogatás(soha nem szokta) vagy odabujással jelezze mennyire szeret..de nem.Max ha kanos,akkor gyengédebb kicsit..jelzem,KICSIT.Szóval sztem ez nem normális. (?)
2009. júl. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az természetes, hogy a kezdeti vehemencia alábbhagy egy kapcsolatban kicsit idővel, de azért az hogy egy év után már se puszi se ölelés (főleg ha régen megvolt)... hát szerintem az közel sem normális.


De probálj meg beszélni vele, lehet hogy ő csak nem az a fajta és nem is igényli annyira, ezért fel sem tünik neki a dolog.

A szexuális életetekben is van változás? Mert ha az is ritkább lett, akkor lehet tényleg elhidegülés. :(

2009. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ez miatt szakítottam, igaz nem egy, hanem 9 év után. Nem bírtam tovább, hogy csak barátnak érzem magam mellette és nem nőnek.
2009. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! a kérdésedre: a szexuális életünk egy külön fejezetet igényelne..pontosítok az eredeti szövegen: haverjának és egy guminőnek tekint.mert vagy dugunk(nem szeretkezünk) vagy veszekszünk,vagy el-el dumálunk.Néha ugy érzem csak ezért találkozunk.Úgy vettem észre hogy a fiuk nem igényelik annyira az ilyen fajta érzelemkifejezést,ölelések stb,csak az a furcsa hogy a kapcsolatunk elején még ő szólt rám,hogy miért nem adok neki több puszit,stb.


Hát nagyon sajnálom hogy így 9 év után lett vége nektek.De azért remélem már minden oké,találtál olyan hapsit aki nem olyan mint egy tuskó :S

2009. júl. 16. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, még nem találtam, mert ez egy-két hete történt.

Bízzunk benne, hogy lesz jobb!

2009. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én szurkolok neked,tudom milyen rossz érzés lehet :/
2009. júl. 16. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Ne légy elkeseredve, vannak olyan pasik, akik igénylik és kezdeményezik a spontán ölelést és csókot, pl. a párom! :-) 10 hónapja vagyunk együtt.

2009. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát jó neked hallod XD :S sokszor nézem pl elköszönéskor a párokat,5percekig csókolgatják egymást,meg becézik agyba főbe a másikat...jó lehet
2009. júl. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!