Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy Kos jegyeben szuletett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Kos jegyeben szuletett baratom, hogyan tudnam belembolonditani, milyen trukkok vannak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én nem hiszek a horoszkopokban, mer akkor nekem már rég visszjött volna a volt pasim hozzám :), amik voltak benne. A legbiztosabb, hogy elöször győzödj meg rola, hogy neki is bejössz-e. beszélgessetek, sétálgassatok. Aztán ha sikerrel jártál, akkor hozd fel neki finoman a témát, hogy nem-e akarna-e veled összejönni?? Azt ha ez is sikerrel járt, akkor menni fog minden :)

De ha éppen forditva sül el, akkor kérdezed meg hogy mi nem tetszik neki benned, és ha ezen tudsz változtatni, akkor tedd meg de (ne egy fiúért változz meg, ha te igy szereted magad amilyen vagy), de ha nem tudsz akkor sajnos, barátok maradtok.

Bár ebbe lehet, hogy ha nem jön össze, akkor ő egy picit távolodni fog tőled, mer nem akarja, hogy te belé legyél zúgva, és ha te jóba akarsz vele lenni, akkor viccelödd el, hogy ne aggodj ez csak egy vicc volt, és akkor nem fog benne az lenni, hogy te akarsz tőle valamit.

Sok sikert, és remélem sikerül :)

2008. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en is tettem fel egy kerdest, ilyensmit es kitamadtak h miert alapozom a horoszkopra a kapcsolatom.

Ha igy is ugyis erdekel akkor ird be egy keresobe h Kos ferfi es rengeteg valsaszt fogsz kapni h milyen.

Csak aztan ne abrandulj ki belole, ha a pasiud nem fix olyan mitn ahogy ott leirja, mert minden ember mas.

Azt olvastam valahol, h csak azt az ember felel meg tokeletesen ennek a tipusnak, akinek nincs akarata iranyitani a sajat eletet.

A baratom Merleg, azt irja, h nem huseges ember stb stb csomo marhasagot..akkor miert van velem tobb mint 1 es fel eve? egy helyen azt irja talalunk, mashol h nem. En Bika vagyok. alapozd arra a kapcsolatod, h legyel egy igazi no, mert az akarmiltyen ferfit megfog.

Legyel kisse titokzatos, mindig erdekes, elvezd az eletet, es hagyd h ismerje meg minden jo feled.

Fogd meg magaddal...ne azzal, h o beletartozik egy tipusba...

2008. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben nem lenne szabad a horoszkópra alapozni, de

egy kost nagyon nehéz meghódítani, mármint örök szerelemre "ítélni". Féktelenül érzelmes tipus és tüzes, szenbedélyes. Lehet egyik nap meghal a párjáért a következő napon pedig újara szabad szeretne lenni.Az is számít, hogy neked milyen a csillagjegyed, mert a kosok irányító tipusok ami pl egy bak társsal nem szokott működni.Ez persze nem tény tehát minden rajtad és rajta múlik, egy biztos ő a tettek embere, őszinte és nyíltan kimondja a véleményét ezért néha önzőnek is tűnhet. Én egy kos lány vagyok úgy érzem ez rám is jellemző de az emberen áll, hogy milyen és hogy viselkedik:D remélem tudtam segíteni...és ha esetleg megírod a csillagjegyed talán többet is tudok mondani. SZóval én szurkolok:)

2008. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a horoszkópnak semmi köze nincs ezekhez a dolgokhoz! Mi a párommal (Kos-Szűz) egyátalán nem illünk össze (mármint horoszkópilag), mégis 4 éve tökéletes a kapcsolatunk és most tervezzük a családalapítást! Nem a horoszkópon fog múlni, hogy belédhabarodik-e vagy sem! Add önmagad és kész!
2008. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én írtam a bikának az egyik válaszát. nem azt írtam neki, hogy az asztrológia hülyeség, hanem hogy tanulja meg használni, és ne csak annyit tudjon, hogy van tizenkét jegy és akkor az összes szűz rendmániás meg a kosok tüzesek. én egy nyilas lány vagyok (mármint a csillagjegyem az, a Napom a nyilasban áll:D), és ha valaki úgy próbálna meghódítani, ahogy azt néhány újságban leírták, hülyére röhögném magam. sokban nem is hasonlítok a tipikus nyilasra. szóval, tanuld meg használni az asztrológiát, vagy fordulj hivatásos asztrológushoz (de ne egy csillaglilla picsához), mert ezzel többet ártasz, mint használsz.

a halakat pl. kedves, álmodozó, jószívű, barátságos stb.-nek írják le. john gacy (tömeggyilkos) is halak volt. vagy a bikák is kedvesek, jószívűek, lusták, konzervatívak, legszívesebben otthon ülnek és esznek, meg a család a mindenük. hitler is bika volt. ebből is látszik, hogy számtalan asztrológiai tényezőtől függ a jellem, és nem annyi, hogy mindenki aki áprilisban született, az tökugyanolyan.

2008. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most elnézést kérek az utolsó válaszoltól de mér is kell ennyire leosztani???? Mer nem kérdezett semmi olyat ami bántó, vagy égő lenne, sztem. Amik olyan dolgok akkor nem jó helyen jársz, akkor inkább menned kéne ott ahol a szexualitás, meg a szüzesség van, mer ott aztán tényleg durva dolgokat tudnak mesélni, 11 évesen nem szűz, meg 14 éves anyuka. Inkább ezt kellene szidnod, nem őt aki értelmes kérdést tett fel, és neked azér jólesne ha valaki a te kérdésedet ugatná le??????

amugy én voltam az első válaszoló is, igy én már válaszolatm ide. :)

2008. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!