Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek valakibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek valakibe nagyon szerelmes voltam és egy csomot beszélgetőnk nagyon sok dologban egyett értetünk és egy nap irtam egy levelet neki aról amit érzek iránta de ő csak ennyit irt bocs de legyünk barátok:S és én még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
de azt nem értem most azért nem szeret hogy csunya vagyok vagy van barátnője vagy nem akar lányt vagy nem meri elmondani hogy szeret mit tegyek hogy megtudjam most mi van vele hogy mért nem akar velem járni?
2008. máj. 7. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

bocs de ezt miért az állatokhoz irtad? lehet ő is egy állat??:)

amugy nem tudom:XD jobb ha tovább lépsz. én szerelmes voltam két évig egy srácba,de ő nem akart velem járni csak szexet akart.és bele betegettem,sulit otthagytam,orvoshoz jártam.nagyon rossz volt. de most két év után ő akar velem járni,és hát mit ne mondjak, lassan fél éve együtt vagyok vele,és nem soká meg lesz az első babánk.Ja és nekem ő volt az első a szexben.Hát nem mindenki jár igy. remélem neked is ugy alakul ahogy te szeretnéd:) szia

2008. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és 18éves vagyok. és te? (első válaszoló vagyok)
2008. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ez? Animal sex?
2008. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:D most jót nevettem...
2008. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14éves vok amugy véretlenől irtam az állatokhoz tők véretlen volt
2008. máj. 7. 19:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy hogy hivnak? vala hogy igazad van lépjektől rajta oké meg teszem nem ő az egyetlen fiú a világon köszi hogy mondtad egy kis lőkés kellet hála neked vala hogy ez sok segitség volt köszike
2008. máj. 7. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló vok. lökés? hát nincs mit. hogy hinak engem? miért?? amugy katinak:) és örülök hogy tudtam segiteni
2008. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs. hinak helyett hivnak. véletlen elirtam;)
2008. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha akarsz irj privitbe:9 és ha tudok segitek amibe kell:)
2008. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tade ***** válasza:
SZia! Nalam ugyanez volt a szituacio csak, forditva...volt egy baratom, szinte olyan volt, mint a testverem....mindig mindenben egyetertettunk...mar ovodas korunk ota ismerjuk egymast...egy napon bevallotta, hogy szeret....en meg elmagyaraztam neki, hogy nekem ez nem megy...olyan, mintha a tesommal jarnek, feltem, ha bele is megyek ramegy a baratsagunk....O vette a lapot es nem probalkozott tobbet....azota mar van egy komoly baratnoje es meg mindig igazi baratok vagyunk...de ezt neked kell eldontened, hogy kockaztatsz egy baratsagot, azzal, hogy te akarsz valamit, amit o nem.....de neked kell dontened....a te eleted
2008. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!