Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha megtudok bizni benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha megtudok bizni benne? Mit tegyek h nyugodjak le es feltekeny se legyek? Ha eljatszodtak a bizalmat, visszaszerezheto?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 evig folyton veszekedtunk, es eltavolodott tolem. Tudtuk egymas emailjeit stb, es ramentem, es eszrevettem egy kulfoldi lanynak mind irt, h szeretne dolgozni vele zene teren. Ez annyira melyen hatott engem, h vege lett minden bizalmamnak.Kozben szakitani is akart a sok veszekedes miatt.

Aztan most kibekultunk, es tenyleg 1 honapja szuperul vagyunk, azt mondja szeret, veszekedes sem volt, jo a kapcsolatunk. De folyton nezem az emailjet, h vajon mit fog kapni? es ha latom valami suspit akkor kezdek gondolkozni rajta.

S nem erti meg h az a csaj utan nem tudok megbizni benne. O eskuszi h ot nem is erdekelte komolyan, de en nem tudok megbizni benne.

Mit tegyek? tenyleg latom h igyekszik, de minden apro dolognal mar mintha paranoias lennek...


2008. máj. 7. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor lényegében csak annyit írt neki, h szeretne vele dolgozni???

Ebben nem az van, h megdugni szeretné, szerintem gondolkozz el ezen, és próbálj meg megbízni benne, mert bizalom nélkül elég tré a kapcsolat...tapasztalatból mondom. Sok sikert

2008. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt is irta h mennyire tetszik a + eletfelfogasa, es mikor kerdeztem tole, irta h ugyius annak a csajnak annyian irnak biztos, merthogy milyen szep.

En is irtam a csajnak, h mondta h nem fog tobbet targyalni a baratommal. ez nyugtato..de sajnos nema baratom reszerol jott

2008. máj. 7. 20:18
 3/3 anonim válasza:

Én megértelek,ugyanis én is elég féltékeny tipusú lány vagyok.Az én párom(akivel 2éve és 7 hónapja vok együtt)is megcsinált majdnem ugyanilyet és nagyon kiakadtam rajta.Az is ilyen email-félében derült ki:(

Nemtudom hogy hogyan,de v.miért megbocsájtottam neki(amit mostmár nem tennék meg),de azóta nem is volt ilyen.Csak ezt akartam megosztani.

2008. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!