Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

az egyik kérdésnél ezt a választ olvastam:

én imádom a barátom! kölcsönösen szeretjük egymást de a legjobb barátunk közös. a sráccal tudok elmenni vásárolni (utalok vásárolni ahogy ő is így hamar végzünk) mert a barátom meg órákig képes nézelődni.

az én barátom tisztában van vele hogy a közös legjobb barátunk és köztem van kölcsönös vonzalom de én is tisztában vagyok azzal hogy neki is sok lány megtetszik hisz nem vagyok egy modell alkat a 65 kilómmal. én tudom a legjobb barátunkról hogy soha nem lépne felém hisz tudja hogy a barátom szeret engem én meg őt hisz 2 napot nem birtunk ki egymás nélkül.

én titokban soha sem próbálkoznék a haverunknál és szerintem ő se ne nálam és (nagyon remélem hogy) a barátom se csinálna semmi olyan dolgot a hátam mögött aminek szakítás lenne a vége.



a lány 18 éves a fiúja 23 éves a haverjuk meg 24 éves


normális egy ilyen kapcsolat?


2012. júl. 31. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol más dolgával?!
2012. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, bár ha ők elvannak így akkor hajrá..én biztos nagyon féltékeny lennék és ez megölné a kapcsolatot. szerintem ha egy lánynak barátja van, ne alakuljon ki vonzalom egy másik fiúval.
2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!