Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt élünk! Van 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt élünk! Van 2 fiunk. Most lánya született a k... jától, akivel több éve együtt "vannak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 00:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
haaat en nem elnek egyutt egy iljen apaval.....azert mar annyira nem hagynam magam hogy vki iljet tegyen velem!ha a gyermekek mar elg nagyok ,vagy eleg jo a kapcsolat a gyermkeiddel, meg fogjak erteni ha elhagyod a tarsad.kulonben,eggyik no sem erdemel iljesmit meg!Meg h h tobb eve egyutt vannak?nem kellet volna megengedd...most nem lenne ekkora gondod...........szerintem
2008. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez egy elég nehéz helyzet.neked kell eldöntened hogy képes vagy e együtt élni így vele.eltudod e ezt fogadni?én biztos nem tudnám megbocsájtani ezt.gyereke született úgy hogy évekig kijátszott a hátad mögött?ez gusztustalan.már az is szemét dolog hogy hosszú ideig csalt.hát még az hogy gyereket csinált neki.holott van két saját is.bízni nem lehet többé egy ilyen emberben,és szerintem nem is fogsz soha.szerinted lehet így együtt élni valakivel?nagyon szerethet ha képes volt így átvágni titeket.és gondolj csak bele.ezek szerint nem védekezett a nemi betegségek ellen sem.nem akarlak ijesztgetni,de mi van ha elkapott valamit...szerintem nézesd meg magad dokival,biztos ami biztos.ő mivel magyarázza ezt?mert talán egyszer megbotlik az ember.az még megbocsájtható.de folyamatosan?nem!hány hazugságot hallottál tőle vajon amit esetleg elhittél.most mindenre rájössz,és nehéz lesz feldolgozni.nagyon sajnállak téged és a gyerekeidet is.nem könnyű dönteni.ha elhagyod,azért a gyerekekkel tarthatja a kapcsolatot,hisz az apjuk marad.de te ne légy boldogtalan.elég ez most neked.ha vele maradnál nem tudnád elfelejteni ezt,mert ott kísértene a múlt mindig,a gyerek személyében.kívánom neked hogy légy erős és tudj okosan dönteni.írd majd meg ha akarod hogy döntöttél.érdekel a sorsod.és ne okold magad semmiért,ne keresd a hibákat,nincs értelme.nem te tehetsz róla!
2008. máj. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én vele akarok maradni, mivel mindkét fiunk őt választota, egyedül nem tudnék élni. Akkor inkább meghalok.
2008. máj. 8. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd meg, mennyire erős vagy, és a szeretet milyen hatalmas dolgokra képes! A fiaidért, és magadért. Kívánom hogy sikerüljön!
2008. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenre kár gondolni, hogy "akkor inkább meghalok". Az életben a szomorúságra azért van szükség, hogy tudjuk értékelni a boldogságot is. Amúgy soha nem tudnánk, hogy milyen boldognak lenni.


Az általad elmondottak csak a jéghegy egyik oldalának a csúcsa. Erre nem igazán lehet ésszerű és logikus választ adni. (Engedtessék meg, hogy meghallgattassék a másik fél is - tartja a közhely.)

Itt most nem is az okokat kell keresni, hanem megoldást találni. Egy olyan megoldás, amely nem túl nagy kompromisszum, és mindenféle további veszteség nélkül vállalható.

Nem ismerem - és szerintem egyik válaszoló sem ismeri - a férjed, így nem tudjuk, hogy milyen ember. Te tudod, hogy képes vagy-e, akarsz-e és tudsz-e vele együtt élni.


Pl. egy nem derült ki a beírásodból, hogy mikor derült fény a történtekre, a férjed akarta-e a szeretőjétől a gyereket, illetve egy nagyon fontos dolog nem derült ki: a férjed most mit szeretne? Neki mi az elképzelése a jövőt illetően?

2008. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Figyelj, hogyha már 1x megtette akkor máskor is meg fogja tenni... nem hinném hogy csak ugy abba hagyná a k...jával a te kedvedért...én a helyedben akármennyire szeretném is, nem maradnák wele... amelyik pasi ilyet megtesz egy nővel az nem érdemel megbocsájtást.. magyarázd el a gyerekeknek is, hogy mi a helyzet... biztos jobban szeretnek majd töged mint az apjukat.. mond el nekik hogy egy másik nőt szeret és mástól van gyereke.Nyiltnak kell lenned a fiaiddal szemben, főleg akkor, hogyha magad mellett akarod tartani őket.Azt nem te választottad, hogy megcsaljon vagy nem, de azt te választo, hogy ezentul hogyan viselkedsz vele.Találsz magadnak hozzád illő férfit aki szeretni és becsülni fog téged és a gyerekeket is... Kitartást, szia
2008. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudják a fiaink hogy van kistestvérük. Férjem látogatja is a a k...t meg a lányukat nagyon sürün, én meg beleőrülök! Hogy tiltsam el tőlük???
2008. máj. 9. 22:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Tuti hogy még mindig meg is dugja! Érzem!
2008. máj. 9. 22:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de hogyan történt,hogy nem vettél észtre semmit!

Nem biztos ,hogy ő is akarta azt agyereket,lehet a nő is rudas ebben,így akarta megszerezni a férjedet és ő kelepcébe került, de nem fér a fejembe, ha te szereted akkor hogyan nem vettél észre semmit. Azért akár mennyire titkos a kapcsolat a feleségnek észre kellett volna vennie, apró jelekből,közeledésből stb. Én így gondolom!

2008. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy én nem élnék vele tovább együtt,illetve nem tűrném a megalázást. A gyerekek meg nem tudom mennyi idősek,de ha az apához ragaszkodnak engedd és mondjon bárki akármit, idővel úgyis el fogják tudni dönteni,hogy ki ragaszkodik hozzájuk igazán csak adj időt nekik.!!Az élet mindent igazolni fog!Attól még te imádhatod őket és gondoskodhatsz róluk,tudom nagyon nehész lesz, de végy erőt magadon! Az élet téged igazol majd, mert rendes becsületes asszony vagy !!! Ne légy gyenge,hogy kihasználjon az élet!!
2008. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!