Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim túlzásokba esik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim túlzásokba esik. Mit csináljak vele? Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
10 hónapja eggyütt vagyok a barátommal.Minden rendben volt eleinte.szerettük egymást,imádtuk egymást és boldogok voltunk.Az utóbbi időben egy kicsit eltúlozza a dolgokat,egyre gyakrabban csinál féltékenységi jeleneteket amikből csunya vita szokott kialakulni.Utóbbi 2-3 hónapban eléb gyakran veszekszünk meg vitatkozunk.Én próbálom békességben mgoldani a dolgokat és próbálom hogy béke legyen közöttünk de mindig rátesz egy lapáttal.Már olyanokat állít hogy nekem biztos van másvalakim meg hogy hazudok meg elég gyakran sérteget meg úgy érzem hogy már semmit nem csinálhatok az engedélye nélkül.Az osztálytalálkozóra sem mentem el miatta mert elkezdett vitázni.Most kijárok egy lovasklubba lovagolni hogy megnyugodjak de ebbe is belekötött és akármit csinálok csak a nem tetszését nyilványítja ki.Próbáltam vele szépen beszélni próbáltam vele megbeszélni a dolgokat de egyik fülén be a másikon ki.Már teljesen elegem van belőle kikészít idegileg már szakítással fenyegetőzök mert már jobb ötlet már nem jutott az eszembe.Mit csináljak?Tényleg szakítsak vele?Én szeretem meg mnden és nem is akarom elveszíteni de az utóbbi időben már egy kicsit nagyon a fejemre nőtt!
2008. máj. 8. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán jót tenne egy kis szünet, ahol lehet hogy te is tisztábban fogod látni a dolgokat, neki pedig van esélye észrevenni, hogy amit csinál, az nem vezet jóra, és hogy változzon meg.


Viszont szerintem, bár nem szoktam nem adni esélyt az embereknek, de azt mondom, nincs sok esélye hogy megváltozik, az ilyen embertől pedig, aki érzelmi zsarolásokkal teszi tönkre az életed, jobb távol maradni!!

2008. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem igen.

pasiként nekem az az érzésem, hogy ő akar kilépni a kapcsolatból, de persze "könyebb", ha te mondod ki. Akkor ő jó ember és sajnálhatja magágát, meg utálhat téged.

nem feltétlenül van igazam, de abból amit leírtál nekem ez jutott eszembe.

2008. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretne, nem csinálná ezt veled! Ha féltékeny (tehát elvileg szeret), akkor miért sérteget? Szerintem ez bunkóság!- Már bocsi.

Ne tedd tönkre a fiatalságodat, találsz te sokkal jobbat is ennél a pasinál- ja, és ne hidd, hogy megváltozik, mert nem fog (ezt tapasztalatból mondom...)


Az előző válaszadónak is igaza lehet, ez már nem szerelem, és tényleg könnyebb sértegetni a másikat mint őszintén megbeszélni ha valami baj van!

2008. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Gondold meg, ha most így bánik veled, mi lesz később???? Szerintem is így akarja kiprovokálni, hogy szakíts vele. Fiatal vagy, találsz jobbat is :-)
2008. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!