Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, a párom tanul, kiderült, hogy chetelget (flört, ismerkedés stb). Beszéltünk, bevallotta, de nem bizom már benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, az hogy fent van chat-en, az nem jelenti, hogy megcsal. Én ennyit el tudnék nézni, ha valójában nem találkozik a lányokkal. Bár nem igazán értem, hogy miért van erre szüksége. Már úgy értem, mi szüksége van arra, hogy számára ismeretlen, sose látott lányoknak udvaroljon.
2008. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi nagyon aranyosak vagytok! :)
2008. máj. 8. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehéz így megmondani, mi a helyzet pontosan.

Nem csalt meg téged - főleg, ha az első szóra elmesélte, akkor ő nem megcsalásként élte meg. De valami gond azért van. Valami hiányzik neki, amit így pótol.

Én azt mondanám, beszéld meg vele, hogy ez neked mennyire rosszul esik. Egy dolog, ha bögyös macákat bámul a neten (ha azok nem bámulnak vissza rá) - és megint más, ha udvarolgat.


Gyereketek van?

2008. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!