Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit jelent az ha a fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit jelent az ha a fiatalabb fiúkhoz vonzodom?

Figyelt kérdés

14évesen jártam egy 21éves fiúval vele is vesztettem el(amit nagyon meg is bántam =( )

De azóta kb 3 fiú volt aki egy idős volt velem, vagy 1évvel idősebb!Kb 16éves korom óta csak fiatalabb fiúkkal érzem jól magam kapcsolat téren!1-2 évvel mindig fiatalabbak voltak nálam 15évesek körübelül!Most 18éves vagyok és egy 16éves fiúval vagyok együtt(augusztusban lesz 17)és igazából a barátaim is fiatalabbak nálam 15-16évesek!Valami pszihés baj lehet velem, hogy nem érzem jól magam annyira a korombeliekkel avgy az idősebbekkel?Velük is eltudok beszélgetni,meg minden, de mégse érzem jól magam velük, mint egy fiatalabbal!Ez probléma?Valami baj lehet velem?


2008. máj. 8. 23:44
 1/7 anonim válasza:
57%
Ja, a Btk. 5-10 évig díjazza.
2008. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kudarcaid voltak az idősebbekkel és így akarsz kompenzálni.


Meg tudat alatt egy kis önbizalmat ad, hogy te vagy az idősebb, a bölcsebb, akire úgymond fel is nézhetnének... vagy mi. Szerintem ez lehet az ok.

2008. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a kisebbek között magabiztos vagy, a nagyoktól meg félsz. Nem tudsz nekik megfelelni, hiába vagy korabeli nekik, te kisebb szinten vagy agyilag. Jajj, félre ne érts, ez nem kamu, és nem bunkózok, de máshogy nem tudom megfogalmazni. Ez nem baj. Csak vannak olyanok akik a korukhoz képest kicsit visszamaradottabbak, és tényleg nem bunkóságból mondom, és ez nem gáz. Amíg te jól érzed magad így addig nincs ezzel semmi baj. Csak arra vigyázz hogy nehogy bajba kerülj ezek miatt. 18éves v, nagykorú, és nehogy úgy járj hogy egyik fiatalabb barátod, bnőd szülei bepipulnak vmin, rádkenik hogy mert a kislányom a nagykorú barátnője miatt dohányzik... vagy hasonlók... tehát nehogy bajod legyen ebből.
2008. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadó vagyok és még mindig bocsit kérek, nem bántani akartalak. De rájöttem hogy hogy magyarázhatnám ki magam. Mi ahogy a fiuknál is ugy van hogy nagyon sok fiu mondjuk hiába 18 éves, nem mindig érett meg a korára. Ez nem azt jelenti hogy gyerekes, és te se v gondolom gyerekes, meg nem vagy debil, meg semmi ilyesmi. Ilyen típus vagy.
2008. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Jó igazából én amugy is alacsony vagyok és örököltem anyutól hogy nem nézek ki annyiak amennyi vagyok, szóval itt vagyok 18éves de mindenki 14nek néz!Ami zavar is ugyan de hát ez ellen tenni nem tudok!És köszönöm a válaszokat!És neked is hogy elmagyaráztad=)
2008. máj. 9. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így igaz lehet - de azért nem kell belenyugodnod. Keresd a kicsit idősebbek között is a szerelmet! Az nem baj, ha fiatalabb nálad - de ne ennyivel, mint most. Később, ha idősebb leszel, ez nem lesz ekkora probléma - de most, az ilyen fital fiúk még nagyon éretlenek. Anyáskodni szeretnél? Az se rossz... de azért ne csak ez legyen.
2008. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi, semmi baj nincs veled.. Nálam meg az a "nemnormális" hogy minimum a 10-15 évvel idosebbeket szeretem... de lehet idosebb is... akkor én má elme beteg wagyok:)
2008. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!