Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattancs kérdése:

Mit tegyek? Szakítottunk de még szeretem?

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy kint voltunk a suli udvaron a csajoknak heccből puszikat adtam az arcukra és akkor ott volt egy fiú "Tibike" és mondta hogy adjak az ő arcára is.Adtam neki gondoltam mi baj lenne.És erre a csajok mondogatták hogy járjatok már bla..bla..bla.. Tibike meg kérdezte hogy járunk?Én meg bele egyeztem.Gondoltam miért is ne?1 csodálatos hónapot jártunk együtt.Mindig el mentünk egy elhagyatottházba ő én meg a haverok ott voltunk csókolt ölelt.Nagyon jó volt.Mindig el mentünk pizzázni.De volt egy nap mikor a suliban meg jelent a leendő anyósom -.-" Tibike órán volt és én beszéltem vele azt mondta szakítsak vele -.-" mondtam nekei hogy NEM.És ez a kis beszélgetésünk után Tibike el távolodott tőlem.Már nem jött oda suliban reggel a találkákra nem jött el.Azzal a szöveggel jött hogy el felejtette.A barátnőim nem nézték jó szemmel.Én próbáltam magammal el hitetni hogy csak férre értés történt és ugyan úgy szeretjük egymást.De nem igy volt.Mentünk együtt fel az emeletre és akkor csak Tibike azt kérdezte tőlem.Baj lenne ha szakítanánk?Mondtam neki hogy igen baj lenne mert szeretlek.És akkor mondtam neki anyud mondta ezt?Mondta hogy igen.Elengedtem.El ment.De az a szakítás után még 2x meg próbáltuk a járást.De ugyan ugy szakitott velem.Most nyári szünet elejénn a suliban uccso nap megölöltem.Talán most szeptemberben sikerülhetne vissza csábítanom?Ha igen akkor hogyan?Segitsetek :( és lehet hogy az anyja miatt szakított velem?Vagy mert nem szeret? Mert még a barátnőim kérdezgették tőle hogy szereted még Patit?Erre igent mondott de akkor mit érdekli az anyja? :O
2012. aug. 9. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép mese.
2012. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
válaszokat kérek..... -.-
2012. aug. 9. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 11?
2012. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig olvastam,h Tibike:D Foglalja össze valaki egy mondatba kérlek:D
2012. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2012. aug. 9. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
4. ! melyik Tibikéig ??? XDDD
2012. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elsöig:P Már ott elvesztettem az érdeklödésem:P
2012. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem csodálom :D:D
2012. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!