Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezethetném rá a páromat, hogy jobban figyeljen rám?

Figyelt kérdés

2 év után az én hibámból szakítottunk, külön voltunk majd egy évet, de rájöttünk, hogy szeretjük egymást, így most ismét együtt vagyunk.

A szakítás előtt is probléma volt azzal, hogy a barátom nem figyel rám, soha nem emlékszik arra, amit mondtok neki, nem igazán hallgat meg, mindig csak ő fújja a magáét.

Most ismét előjött ez.

Engem régebben mindig elnyomtak, nem figyeltek rám, így ez most tőle különösen rosszul esik. De mivel én voltam a hibás abban, hogy szétmentünk (3. fél miatt), így nem tudom hogyan kérhetném meg őt arra, hogy figyeljen rám jobban.

Ti mit tennétek a helyemben?


2012. aug. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is szerintem nézd meg ezeket a videókat, elég tanulságosak. (Több rész is van, azokat sem árt megnézni.)


http://www.youtube.com/watch?v=h4D-eLdJj4E

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_484731..


Aztán pedig félre ne érts, nem akadékoskodásból mondom, de az se ártana, ha kicsit magadba néznél.

Ez az " engem régebben mindig elnyomtak" dolog elég érdekes!

Az emberek nem nyomnak el mindig mindenkit, ez nem így működik. Azt nyomják el, aki azt váltja ki az emberekből, hogy elnyomják.

Ha általában így viszonyultak /nak/ hozzád az emberek, akkor az nem az emberek hibája, mert ugyanazok az emberek másokkal, máshogy viselkednek. Ez gondolom logikus.

2012. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nyomtak el, mert nem sok önbizalmam volt, félénk és visszahúzódó voltam. Vagyis azért tették ezt velem, mert nem voltam egy vezéregyéniség és mert látták, hogy velem meg lehet tenni.
2012. aug. 12. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az elsőnek de ha magadban is van a hiba nem biztos, hogy rá fogsz jönni ha mindig másban keresed a hibát.


"2 év után az én hibámból szakítottunk, külön voltunk majd egy évet, de rájöttünk, hogy szeretjük egymást, így most ismét együtt vagyunk. A szakítás előtt is probléma volt"


Nem értem akkor mi a problémád. Neked teljesen megfelel a helyzet hiszen összejöttél ugyan azzal az emberrel de nem vállalva ugyan azokkal a tulajdonságokkal. És nem a szeretet miatt hiszen ez már rég nem szeretet. Támaszkodásnak hívják. Hogy mit csinálj? Élj vele hiszen egy év után rájöttél, hogy ő kell neked nem pedig egy jobb.

2012. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő ilyen, ha azelőtt is ilyen volt, akkor nehezen fogsz ezen változtatni. Nem hiszem, hogy szándékosan csinálja, vannak ilyen emberek, párom is ilyen, de ha szólok, hogy ezt már mondtam akkor észreveszi magát. Nem kell hisztizni, egyszerűen megmondod, hogy ezt már mondtad, vagy, hogy ez már téma volt. Néha viccesen azt is mondhatod, hogy milyen jó, hogy figyel rád, de ezt is úgy, hogy érződjön, hogy nem hiszti. Nekem ezek beváltak.

Ha egy év után jöttetek újra össze, akkor az már jelent valamit. Vagy elfogadod úgy ahogy van, vagy nincs értelme az egésznek.

2012. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!