Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük-e még egymást? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük-e még egymást? Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Már régóta van barátom(4éve), de még nagyon fiatal vagyok (21 éves). Mindig is voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, voltunk már külön egyszer kb olyan 3honapig, utána újra összejöttünk..az volt életem legrosszabb 3 hónapja.. Most én új dolgok előtt állok, új suli ilyenek, a barátomnak pedig iszonyúan sok dolga van, ráadásul még ő is tanul mellette. Mostanában úgy érzem már nem birom tovább, eddig elviseltem, h keveset látom és nincs rám annyi ideje mint a többi srácnak lenne, de úgy érzem nekem ez kevés és többet szeretnék. Ő mostanában már nem is nagyon keres tudja, h nekem ez rossz és tudja , h nincs idelye rám.. Most nemtudom miért nem keres...én szeretem, tudom h ő is engem, de nem működik. Adnunk kéne még 1 esélyt? Változik ez valaha? Nem tudom.. és nem is nagyon hiszem...Hagyjam ott és vágkjak bele vmi újba? A legrosszabb, h nem birok egyedül lenni, nem tudok várni, félek az egyedül léttől. És szeretem vagy csak ragaszkodom hozzá nemtudom, de nemtudom elképzelni nélküle...

2012. aug. 12. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen dolga van, amiért nem ér rá?
2012. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyi gyökér van, aki itt kérdezgeti a f.szságait, ahelyett, hogy leülnének megbeszélni mi a helyzet.
2012. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felmerült benned akkor nem véletlen.
2012. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szeretjük-e még egymást?"


Honnan a fenéből tudjuk?: menjél át az ezotéria részlegbe, ott vannak a sok okos ember, ők majd megmondják, hogy van e még jövőtök egymás mellet.

2012. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes.

Én ismerek egy lányt,aki pont ugyanilyen helyzetben van,mint te. Még az is meglehet,h Te vagy az!

Pont akkor ismertem meg,amikor szakított a barátjával,nekem már akkor nagyon szimpatikus volt,de nem nyomultam,gondoltam megvárom,amíg túl teszi magát rajta. Hát ők is újra összejöttek. Attól meg én törtem össze,mivel éppen akkor akartam volna elkezdeni udvarolni neki,hát szerelmes voltam és most is az vagyok belé, ilyen kis apróságokkal már meg is leptem,meg egy meglepetést is terveztem neki,amit végül félbehagytam,amikor újra összejöttek az exével.


Tehát az én szemszögemből nézve megértheted,ha teljes szívemből kívánom,hogy hagyjátok vére ott egymást!

Pláne hogy így senki se boldog, te se,barátod se,és az esetleges udvarlóid...

2012. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de az ideje szó pontos j, nagyon zavarta a szememet :-D Amúgy nem látom okát hogy ő miért ne szeretne, viszont az biztos hogy te bizonytalan vagy a kapcsolatotokban. Magadban kéne tisztázni az érzéseidet először.
2012. aug. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!