Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Azért,mert szerethetünk.

Nyilván értékes tulajdonságokat veszünk észre a másikban. És ez jó. És az is jó,hogy segitünk a másiknak,ha úgy érezük hogy szükséges. A megértés és együttérzésnek köszönthetjük,hogy másokat szeretünk. Még akkor is,ha nem szeretnek viszont.

2008. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

VAn akinek megadatik a szeretes erzese es vannak akikbol kiszorult minden es csak magukat szeretik - akkoris ha partnerkapcsolatban vannak akkor a sajat maguk onzese miatt.

Szeretni nagyon jo, megha olykor faj is.

Tudom, mirol beszelek. Csalodtam egy parszor de csak meg erzekenyebb es tapasztaltabb lettem. Okosabban szeretek es megtanultam elengedni - szerintem ez a legnehezebb.

Szeretunk, mert szeretnenk szeretve lenni.

Ez biztonsagot es onbizalmat ad. Melegseget es hovatartozast.

Tobbek kozott ezert is szeretunk.

2008. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azért mert pozitív energiával tölt fel --enegm legalábbis:)
2008. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
78%
Mert a világ egyik legcsodálatosabb érzése :)
2008. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember egyszer azt mondta, hogy "Ha tudjuk miért szeretünk valakit nem szeretjük igazán" Ha pl valakit azért szeretsz mert odaadja a leckéjét azt nem szereted igazán.. De a szeretet két oldalú kapcsolat viszonozni is kell...:)
2008. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnénk, mi lenne az élet értelme? Gondolj bele milyen gáz lenne, ha nem szeretnél senkit, és téged sem szeretne egy árva lélek sem. :-(
2008. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
tudom szánalmas,de én nagyon bánom h megszerettem vkit,majd elhagyott másfél év után és ugyérzem ni értelme az életemnek. elötte nem tudtam milyen szar,most meg összeomlott minden. szar h szeretem mert ö már nem.. és szar h egyáltalán meg tudtam szeretni,mert az az idöszak amég együtt voltunk egy pillanat alatt elillant,most meg itt vagyok összeomolva. szánalmas vagyok
2008. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismered a Doobie Brothers Long tarain running c. szamat?

Abban van egy jo sor:

"Without love, where would you be now?"

Szeretet nelkul hol lennel most?

Igaz? A szuleid szerelme nelkul hol lennel?

Nagyszeru dal - egyik nagy kedvencem.

2008. máj. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs, pontosan: Long train running.

- nem figyeltem oda.

2008. máj. 10. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
amég szerettem és szerettek én voltam a legboldogabb a földön. már csak én szeretek és egy senkinek érzem magam
2008. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!