Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg hogy vége?

Figyelt kérdés

csak hétvégente találkozunk a barátommal,mivel ő kollégista, sőt van amikor még még akkor sem!

Nemrég megismerkedtem egy fiúval akibe kezdek szerelmes lenni!

9hónap után hogy mondjam meg a barátomnak hogy vége?

Azt nem mondhatom h egy másik fiú miatt!!


2008. máj. 9. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Te írtál multkor, ugye? Abba erről a storyrol kérdeztél. Hogy ő van neked, de hogy ez a másik srác elmegy hozzád a suliba meg foglalkozik veled. Látom döntöttél. Hát ha biztos vagy a döntésedbe, mond meg neki hogy neked ez így nem jó hogy csak hétvégente találkoztok és te nem érzed igy jól magad, főleg hogy nem is foglalkozik veled. Ennyi. Jobb ötletem nincs.
2008. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig rá fog kérdezni!Egyszerűen mond meg neki az igazat,hogy köztetek már nem működik,fiatalok vagytok és majd talál másikat.Mindenkivel megtörténik ő sem fog belehalni!(lehet,hogy már neki is van egy kialakuló kapcsolata!)
2008. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igy, ahogy itt leirtad tokeletes. Nyilvanvaloan a tavolsag olte meg a kapcsolatotokat, te maganyos vagy. Jobb, mint hazudni neki. Ugyanakkor a fiuval akit megismertel idokozben tudasd, hogy mi a helyzet.

En is voltam mar ilyen helyzetben csak en voltam a rossz harmadik aki erkezett es nem kerte, hogy eppen beleszerelmesedjen a fiu...

Mikor elmondta, hogy mi a helyzet adtam neki 2 hetet, hogy gondolja at a dolgot: biztosan el akarja-e hagyni a baratnojet, biztos-e abban, hogy engem akar?

Nincs szemetebb erzes mint "elszeretni" valakit.

2008. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nincs szemetebb erzes mint "elszeretni" valakit."

Ez nem szemétség kérdése. Az embernek éppenúgy szüksége van a boldogságra.

Én is amolyan harmadik személy voltam,aki jött,látott és majdnem vittem a lányt. Igaz már nem voltak együtt,de mégis rájött hogy ő kell neki.


Visszatérve a kérdésre.

Légy határozott és mond meg neki hogy megismertél egy másik fiút,akit tiszta szívből szeretsz. Mond meg neki,hogy nem tudnád viszonozni az érzéseit és megadni mindazt,amit megérdemelne,vagy amit szeretne. Tudasd vele hogy jobb lányt érdemel nálad és azt is,hogy az események alakulásáért nem hibás.

Nem mondom hogy könnyű lesz. De az ő érdekében szükség lesz arra,hogy határozottan de lehetőleg ne túl durván letud zárni a kapcsolatot. Ha nem mondod meg,hogy te egy másik fiút szeretsz,akkor lehet hogy úgy fogja érezni,hogy van még nálad esélyed. Én a helyedben őszinte volnék hozzá.

2008. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyszerűen mondd neki az igazat, abból baj nem lehet. Bár jól nem fogja érezni magát a srác, de talán jobban veszi ki magát, mintha nagy körmondatokkal mellébeszélnél.


Szorgalmi feladatként nézd meg a "Lepattintva" című filmet a moziban :)

2008. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
légy öszinte. hidd el mindenkinek jobb. vagyis tudom h nem hiszed,de én a másik oldalon állok. és jobb lenne tudnom a valos indokot miért hagytak ott. hosszutávon csak jot teszel az exbarátodnak
2008. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is mondd meg neki hogy mást szeretsz..Elhiszem, hogy nem könnyű ezt bevallni, de ne hülyítsd..Ha biztosan tudod hogy vége, akkor ne hagyj neki reményt..Velem ezt tette a volt barátom, és még vagy 2 hónapig reménykedtem, mire meghallottam a háta mögűl, hogy mással jár..Na, most vulgáris leszek, de idézem, mi jutott akkor az eszembe: "A kurva anyádat, hogy ezt nem tudtad a szemembe mondani.."

Uh all in all: do it, tell it..

Kívánok hozzá sok erőt!

2008. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!