Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok boldog, fogalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog, fogalmam sincs mit csináljak vagy ne csináljak? 24/L

Figyelt kérdés
márciusban volt egy nagy csalódásom, utána 2 hétig bőgtem, mint a vízfolyás, mindig csak az ex után vágytam. Aztán beleestem egy pasiba, aki totál elérhetetlen, szóval akarok is pasit, meg nem is, mert inkább olyanok tetszenek, akik 0% az esély. Megint úgy érzem magam, mint egy 16 éves, a tökéletes pasira vágyom és csak itthon ülök zenét hallgatok meg ilyenek és álmodozom, mint egy csitri. Nem akarok újból randizgatni, mert nincs energiám rá, de ez olyan szánalmas és elkeserítő. Ti is éreztetek már így??
2012. aug. 13. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Forever alone! :-(
2012. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Így nem, de attól még ugyanúgy nem vagyok boldog és fogalmam sincs mit csináljak. Pedig tökéletes pasi vagyok.
2012. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most érze, hogy már igazán kéne egy barátnő, de valahogy túlságosan válogatós vagyok, vagy külsőre vagy belsőre nem okés a lány, egy hülye tini fiú szintjén vagyok, pedig már 22 vagyok, igaz fiú és tökéletlen. Jó dolog álmodozni, csak épp nem válik valósággá az álom az a baj.
2012. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is mocsokul álmodozó vagyok, csak nekem jó lenne egy átlagos csaj is, csak mindig van vmi (távolság, nem vonzódik hozzám mert olyan idióta mint te :) , vagy kiderül hogy egy s*gg :/ )

Sz@r ügy, éld az életed, hobbikkal barátokkal, oszt ha nagyjából elfelejted az előzőt lehet elég lesz egy majdnem tökéletes is xd

Lányok meg sose növik ezt ki, ez evolúció. Ez van!

F19

2012. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tökéletes pasi összejött a tökéletes lánnyal, és álomország tengerpartján élik a tökéletes életüket.

Ideje felnőnöd, kibújni a csigaházadból, és és kevésbé fekete fehéren látni a világot.

A tökéletes elfogyott, de pont jóból még van bőven, ha hajlandó vagy észrevenni őket.

Az önsajnálat pedig haszontalan, ne fecsérelj rá túl sok időt.

2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!