Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakorisággal kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal kellene találkoznunk?

Figyelt kérdés
Hello 1 honapja vagyok eggyütt barátnőmmel és hetente 2 szer találkozunk meg 1-2 szer beszélünk telefonon sms be nem tudom hogy esetleg találkozzak e vele többet mert megtehetném biztosan de neki is van más elfoglaltsága és nekem is viszont ugyérzem hogy ez túl kevés de félek attol hogyha folyton eggyütt leszünk megunjuk egymást (barátok véleménye) amit nagyon nem szeretnék válaszotokat előre is köszönöm
2008. máj. 9. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervezz közös programot pluszban: kirándulás, mozi, múzeum, színház, koncert... bármi, ami mindkettőtöket érdekel, és ahol nem kerülhettek negatív távolságra egymástól... :-)
2008. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem ne hallgas a barátaidra, az a yo h sokat vagytok együtt, hülyültük, nevetek, romantik:P meg minden, mi már annyira megszoktuk egymást h az csak na:P és 3 és fél hónapja vagyunk együtt:P és 1 héten, olyan 4-5 tali van:Dha nem több mikorxD:P és naon yol elvagyunk, imádunk egymással lenni nagyon, és sztem csak még túl friss a kapcsitok azé van ien kevés tali, bár mi ugyna így taliztunk állandoan:S,szal sztem is tervezetek több talit:),hívd el 1-2helyre:)hidd el nagyon fog neki örülni:) és azé nem elég 1,2 tali:Ssztem

Sok sikert!:)

2008. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szija! Én 7 hónapja vagyok együtt a barátommal és minden nap talizunk! Nagyon szeretjük egymást és még sose volt olyan, hogy unalom lett volna a másik mellett. Szerintemaz csak jó, hogyha többet taliztok, mert az csak jót tesz a kapcsinak, de ne vigyétek túlzásba. Viszont az a rossz abba, h mindig együtt vagytok, hogy amikor pl: az eyikőtök elmegy nyaralni 1-2 hétre akkor elég nehezen fogjátok kibírni egymás nélkül azt az időt, mert megszoktátok, h mindig együtt vagytok. Sok szerencsét. És szervezhettek nyugodtan közös progikat. mint pl: mozi, étterem, színház, séta, kirándulás stb. :)
2008. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!