Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar téged (20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar téged (20 év felett), ha a másik fél tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Mindkét nem véleménye érdekel.


Szívesen bajlódsz egy szűz, vagy kevéssé tapasztalt sráccal/lánnyal, ha ügyetlenkedik?


Illetve ez lehet szakítóok ha a másik "nehéz eset"?


2012. aug. 14. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Lányok nem szeretnek tapasztalatlan pasival lenni, mert úgy érzik, h nem is férfival van dolguk.

A fiúknál pont fordítva, jobban kiteljesedik a "vezetői" poszt, szeret irányítani, tanitgatja a lányt és 1 szűk p.ncit dug.

2012. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
hülllyék ezek a lányok, erre azt mondom. Mindenkinek el kell valahol kezdenie, 16 évesen is tapasztalatlan és még agyilag nem is érett, még testileg se nagyon..
2012. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Lány esetén ez kevésbé gázos. A fiú igenis tudja a dolgát, ne ügyetlenkedjen.
2012. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
100%

Senki nem úgy született, hogy tapasztalt szexben és kapcsolatok terén is, először mindenki tapasztalatlan és szűz.

A lány és a fiúk is.


Az én esetemben ritka az a Huszonéves lány aki még szűz.

De ha ilyet fogok ki aki tapasztalatlan, hát egye fene, ha megéri az időt akkor nincs gond.

2012. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Persze mert a lányoknak mindent elnéééznek....


nem csodálom, hogy ennyi önbizalomhiányos srác van. Nincs korhoz kötve, ne a kor határozza meg.


Mindenki beletanul, eleve ha valaki nem tapaszalt, nem jelenti azt hogy azt ne tudná behuzni. Szégyen és gyalázat ami folyik a mai világban.


Nem fényévnyire van lemaradva a másiktól, ha ennyire nem vagytok türelmesek a másikkal, akkor nem érdemlitek a másik szerető szívét. Emberek vagyunk, a dolgokat idővel tanuljuk meg.


Néha ez a kapitalista gondolkodás és kapzsííság lapul az emberekben, vagyis fejben így van sokszor.

2012. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Zavarna, de nem is jutnánk el odáig ilyen sráccal, hogy zavarni tudjon.
2012. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló el van tévedve....a barátom is szűz volt amikor megismerkedtünk, de bejött nekem mint ember, és megérte ráfordítani az energiát és beletanítani a dologba...ha látszik a srácon, hogy nem vesztett ügy, akkor a csajok is szeretnek tanárnéniset játszani...
2012. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfi "tapasztalatlansággal" pont az a probléma, hogy mivel neki "illik" dominánsnak lenni, több bennük a görcs és a bizonyítási kényszer. Ellenben egy nőt előbb fognak vezetni, rávezetni dolgokra, ha tapasztalt, ha nem. Van, akiről ki sem derül, hogy nem egy lepedőakrobata, mert a kezdetektől jól irányítják.


Személy szerint én olyan problémába futottam bele, ahol a srác leplezvén tapasztalatlanságát, nagyon határozottan csinált (elég nagy erővel..) nem túl kellemes dolgokat. (Nem is értettem miért gondolta, hogy egy nővel nem gyengéden kell bánni, hanem gyömöszölni, meg rángatni ide-oda.) Szóval avval nehéz dűlőre jutni, aki nem akar tanulni, csak bizonyítani. De gondolom nem minden szűz fiú ilyen.

2012. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább legyen tapasztalatlan a barátom mint hogy olyan aki megdugta már a fél várost. Egy nőnek általában amúgy is kell pár alkalom hogy ráhangolódjon az új párjára az ágyban :-)
2012. aug. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23 éves lány vagyok. de eleven nem kellene nálam fiatalabb. ezért talán kisebb a valószínűsége annak is hogy tapasztalatlan. de egyébként nagyon zavarna. tönkre tudja tenni a kapcsolatokat az biztos
2012. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!