Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan gyozzem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan gyozzem le a felelmeimet? Menreg megismerkedtem a pasimmal akivel eleg belsoseges kapcsolat alakult ki kozottunk visoznylag rovid ido alatt..

Figyelt kérdés

Nemreg megismerkedtem a pasimmal akivel eleg belsoseges kapcsolat alakult ki kozottunk viszonylag rovid ido alatt.. nem csak fizikai hanem lelki belso erzelmi kapcsolat is. Beszeltunk olyan dolgokrol amirol meg sosem beszeltem massal a kapcs korai fazisaban, mind a ketten megnyiltunk a masik elott, (nalam ez meg sosem fordult elo mert elegge zarkozott felenk lany vagyok). de vahogy vele mas volt a kezdetek ota, vhogy minden olyan termeszetes annyira biztonsagban erezem magam mellette mint meg soha.

azonban egeszsegeben valtozasok tortentek. Mivel body builder (nem ezert jarok vele), nagyon jol ismeri a testet es annak mindegy egyes reakcioit. Eszrevette magan h testosteron szintje rohamosan csokken ami rosszkedvet, faradsagot okoz, erzelmileg valtozast, megfazasat vagy ket hete nem tudja kiheverni, rengeteget alszik es meg igy is faradt, es nem utolso sorban a sexualis teljesitmenyet is befolyasolja tehat a teljes enjet... elmondasa alapjan nagyon nehez mert feszelyezi a dolog. Ma ugy volt h egyutt toltjuk az egesz hetveget es kivett szabadsagot a hetvegi munkaja alol h velem legyen... en ereztem h vmi nem egesz okes mert napkozben vagy 20 sms-t valtunk ami a het vege fele vegulis kb 2-re csokkent... es furcsa volt h penteken otthon maradt es nem jott at ami elvileg meg csutortokon ugy volt h lehet h atjon... atbeszeltuk a dolgokat es idot kert tolem, h o nem akar kilepni a kapcsbol, csak egeszsegileg akarja magat rendbe hozni es ezert akarja a tavolsagot tartani mert nem tudna nekem azt nyujtani amit szeretne es ez feszejezi... en ezt mind ertem es eleg logikus lany vagyok es altalaban en mindig ott vagyok baratoknak is h tamogassam, igy mellette is ott vagyok 100%-ban. De mellette a sok sok rossz tapasztalatom miatt egybol a felelem elojott rajtam h felek h elvesztem pedig tudom h nem igy van, csak tanacstalan vagyok h gyozzem le ezeket a felelmeket. Vhogy ugy erzem ha vkit kozel engedek magamhoz akkor vmi biztos rosszul fog menni vagy igy vagy ugy. Ezert ha vki engem randira hiv mar szekptikusan fogadok mindent... Nehezen nyilok meg mert belulrol rettegek... Vele minden csodalatos volt eddig de a hir hallatan meg ha ertem es tudom h mellette allok teljes egeszeben egy vilag omlott ossze bennem. h nekem semmi sem sikerul... Tudom ido megmondja es varnom kell... Mit tegyek????? hogyna kuzdjem le ezeket a felelmeket???


2008. máj. 10. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A szkeptikussag uj randiknal nagyon jo dolog. De felelemmel es rettegessel parositva az kevesbe.

Szerintem nem akar ez a fiu atverni teged. De miutan most kezd a testenek elege lenni az eddigi torturakbol, gondolom megszolalt a csengo is, hogy basszus ott leszek a lannyal valami biztos lesz es mi van ha nem mukodik a szerszam?

Nem tudhatod, hogy miket szedett eddig. Ez nem a te hibad inkabb csak szerencsetlen veletlen ez.

HA beszeltek nyugodtan mondd el neki a felelmeidet. Mondd el neki, hogy nagyon orulsz hogy van o neked es hogy az agyaddal tudod es megerted az erveit azonban mar annyit csalodtal, hogy felsz minden lemondott randitol.

Tudod, hogy nincs okod ra, hogy ne higyj neki, de sokszor pofara estel mar tehat a kisordog odabenn nem alszik.

Probalj ne gorcsolni! Ebben csak te tudsz magadon segiteni. Te tudod ott benn eldonteni, hogy megnyered ezt a csatat vagy ujra vesztesre iteled sajat magad.

Remelem minden rendben lesz es megtalalod a boldogsagot!

2008. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!