Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne italt adni apáromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne italt adni apáromnak születésnapjára jobbötlet hijján? Vagy mit adhatnék még?

Figyelt kérdés

A héten lesz a barátom születésnapja, és én sajnos egyhónapja gondolkozok azon, hogy mit is adhatnék neki ez alkalomból, de semmi használható ötletem még nem volt. Arra gondoltam, hogy esetleg adhatnék neki valami egészen különleges italt.

Van valami ötletetek, hogy esetleg mi lehetne ez a nagyon különleges ital? Illetve,hogy még ez mellé mit adhatnék ajádnékba. Esetleg, ha ez az ötletem nagyon ciki, akkor van valami más ötletetek? Segítsetek!


2008. máj. 10. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miota vagytok egyutt?

Hany eves a baratod?

Esetleg szuksege lehet-e valami hasznosabb-ra mint egy uveg alkohol megha kulonleges is....

Elviheted vacsizni es te allod a koltsegeket pl.

Vagy koncertre, rendezvenyre stb...

Mi ezt szoktuk csinalni. Nem materialis es mindig nagyon jol erezzuk magunkat. Orjongunk es jol lakunk...

2008. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, csak tudd mit szeret! Ha egyébként szereti a finom italokat, és tényleg tisztában vagy vele, hogy mit szeretsz, akkor pl. vehetsz neki valamit, amit biztos nagyon szeret, de mondjuk ritkán engedheti meg magának. Ez egy szülinapra nagyon jó ajándék. Anyukám is a barátjának egy üveg ír viszkit vett, mert tudja hogy szereti nagyon.
2008. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másfél éve vagyunk együtt, és a barátom idén tölti a 20-at. Ezért gondoltam az italra. Tudom, hogy nagyon szereti a Becherovkát, meg a Tequilát.

Bár tényleg gondolkodtam azon, hogy egyetleg valami hasznosabb is jól jönne neki, de fogalmam sincsen, hogy mi lehetne ez... :S

2008. máj. 10. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem vennék a barátomnak italt... Nem tudom miért, de valahogy nem. Bár sokaktól hallottam hogy azt vettek a pasijuknak.

Ezt amúgy neked kell tudni hogy örülne-e neki, te ismered őt! Szóval ha úgy gondolod örülne neki akkor sztem nyugodtan.

2008. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

ötletek: pénztárca, öngyújtó, parfüm, ruhafélé (póló, öv, pulóver), egy olyan témájú könyvet is ami érdekli(foci, autók, motorok, vagy bármi érdekli; regénnyel viszont mellé lehet fogni ha nem szeret olvasni), ha szereti az édességet akkor annak is örülhet.

Egy érdekesebb dísztárgy, amire ha ránéz te jutsz róla eszébe... (tőlem pl a barátom karácsonyra egy fából faragott motort kapott, mert bolondul a motorokért)

feliratos bögre

és írhatsz az ajándékod(bármit is adsz) mellé vmi szépet, romantikus, szerelmeset.

2008. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!