Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet bízni abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bízni abban a férfiban aki korábban megcsalt?

Figyelt kérdés
Ti hinnétek a párotoknak a jövőben, ha a kapcsolatotok elején még kacsingatott más nők felé is? Ilyenekre gondolok, hogy már együtt voltunk, de közben társkeresőkön még nézelődött, hogy az igazit keresi? Randizgatott is egy-két lánnyal. Ezt fél éven keresztül csinálta, most vagyunk együtt 2 éve. Azt mondja akkor még össze volt zavarodva, akkor vált el a feleségétől és nem tudta mit akar, de most már tudja hogy én kellek csak neki és nem akar elveszíteni. Most készülünk az összeköltözésre, de nem tudom lehetséges-e szerintetek, hogy valaki fél év után szeret bele valakibe és jön rá, hogy mégis őt akarja? Lehet bízni újra szerintetek? Hogyan győzzem le a féltékenységet? Próbálom nem kimutatni neki, mert szeretem és nem akarom bántani de néha gyomoridegem van, ha valami nő hívja, hogy biztos megcsal újra. Hogyan lehet újra bízni?
2012. aug. 16. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez mindig benned fog maradni,nincs mese.Vagy túllépsz ezen,vagy kalap-kabát.
2012. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ha nem tudod letenni a múlt dolgait akkor sehogy. Gondolom,ha kibékültetek akkor alaposan átbeszéltétek és megbocsájtottál neki. Akkor miért hordozod magaddal,hogy megcsalhat? Ha megteszi akkor többet nem kell megbocsájtani neki! Miért keseríted meg mindkettőtök életét a félelemmel? Próbáld meg új lappal vele,nézz rá úgy,mintha nem tette volna meg veled ezt a szörnyűséget! Sok sikert :)
2012. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM férfi vagyok de akkor is azt mondom ,hogy nem...én nekem volt egy nagyon rossz kapcsolatom amibe ilyen dolgok nem is voltak, csak bizalmatlanság stb...és ami egyszer elveszett (mármint a bizalom)

Azt ajánlom ,hogy dobd ki...mert ahogy látom te egy normális csaj vagy és nem ezt érdemled.

Minnél tovább maradsz vele annál rosszabb lesz;) sajnos ez az igazság:/...attól ,hogy nő vagy ne engedd magad ennyire alá rendelni a pasinak: ezt amúgy úgy mondom ,hogy én már ütöttem meg nőt bizalom hiány miatt!

És mivel te ezt nem tudod megtenni ,csak kikészülnél..szerintem meg annyit nem ér meg egy kapcsolat

tudom te ezt most máshogy érzed, de ennek a kapcsolatnak már akkor vége volt amikor ez megtörtént, csak nem lett kimondva felölled!! legyél erősebb!! ne légy ennyire kapcsolat függő:/

19/f

2012. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
értem én ,hogy szerelmes vagy és nagyon hiányzona, ha nem lenne veled de csak rosszabb lenne ez már :/...erősnek kell lenned, túl kell lépned rajta bármennyire hosszú idő is, akkor se hagyd, hogy megalázzanak.
2012. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, sokat voltam egyedül is és úgy is nagyon jól éreztem magam. Egyszerűen csak szeretem nagyon a párom. Megtesz mindent értem és nagy jól kijövünk egy férfival se éreztem ilyen jól magam. Szeretek vele lenni és ő is velem. Nem vagyon híve annak, hogy úgy dobáljak el embereket magam mellől, mint egy tárgyat. Ha valami nem működik próbálom megoldani és csak ha nagyon nem megy akkor mondom ki a végszót. Ezzel a bizalom dologgal nem tudom hogyan lehetne megbírkóznom. Beszélni beszéltünk már erről, de ezt magamban kellene feldolgozzam csak nem tudom hogyan. Hogy tudnék tiszta lappal indítani újra?:(
2012. aug. 17. 00:07
 6/18 A kérdező kommentje:
ami kimaradt én 27n ő 29f, neki volt már egy házassága és van egy kislánya is szóval akkoriban össze volt ő is zavarodva. Ez tényleg lehet indok neki?
2012. aug. 17. 00:09
 7/18 anonim ***** válasza:

Fél éve együtt voltatok és közben mással randizik? Ez hülyeség. Fél év nem kevés idő...

A bizalmat SZERINTEM nem lehet újra felépíteni, ha egyszer oka volt annak, hogy romba dőlt.

Voltam hasonló helyzetben én is. Jobb nem lett csak egyre rosszabb; ahogy te is írtad: gyomorideg...

És ez az állapot kihat a kapcsolatodra is.


Ha mégis szakítanál vele, akkor őszintén mondd el neki mit érzel. Ezt meg kell értenie.

"Próbálom nem kimutatni neki, mert szeretem és nem akarom bántani" Magadat viszont folyamatosan bántod. Úgy érzed, megérdemli ez a férfi, hogy állandóan emészd magad? Egy kapcsolat akkor jó, ha kölcsönös bizalomra, tiszteletre és nem utolsó sorben szeretetre/szerelemre és mindkét fél BOLDOG benne. Ha nem vagy felhőtlenül boldog, miért kínzod magad?

2012. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen, de mikor már minden jól működik most tegyem ki a szűrét? Mikor már tervezzük a közös jövőt, lakás, gyerek és imádom csak azért mert nem tudok túllépni a múlton?
2012. aug. 17. 00:22
 9/18 anonim ***** válasza:

7. vagyok


:)

Mosolygok, mert épp azért írtad ki a kérdést, mert nem minden működik jól :)


Neked kell tudni, hogy hogyan fogod tudni ezt magadben rendezni. Én együtt is éltem azzal a férfival, akiben nem bíztam. Az úgy rosszabb, mert akkor sűrűbben fogod hallani, hogy nővel beszél, esetleg meglátod, hogy egy nő adatlapját nézi pl. fb-n, vagy épp skype-ol esetleg egy nővel. Saját példákat hoztam csak, de ez nálatok is előfordulhat. Nagyon rosszul tud esni ilyesmi sajnos...


1000x gondold át, hogy mennyire fogsz tudni ilyesmivel együtt élni...

2012. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jajj ez így annyira nehéz, alapjáraton is kicsit bizalmatlan típus vagyok de ez így még rosszabb. Azt érzem ez az én hibám és soha nem fogok tudni változtatni ezen pedig olyan jó lenne nyugis életet élni, de mindig ott a bogár... Lehet azért, mert eddig az összes kapcsolatomban megcsaltak pedig nem adtam sose okot rá. Mostani párommal is úgy indítottam, hogy na ő tuti nem b..na át... kegtörtént, de mégis nála azt érzem, hogy lehetne adni még egy esélyt, de nem tudom ezek után hogy..
2012. aug. 17. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!