Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar titeket, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha a pasitok más csaj képét lájkolja facebookon? Miért? Szóvá teszitek? Tényleg ennyire megváltozott a világ, és ennyire megfertőzte ez a virtuális tér a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves jóidő! Úgy tűnik, hogy borúsan látod ezt a facebookos dolgot. Nem zavar, amig nem szerelemből teszi. Féltékenység rossz tanácsadó.
2012. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon féltékeny típus vagyok, így lehet, hogy zavarna. Viszont az én képemet is lájkolták már olyanok, akik komoly kapcsolatban vannak, és tudom, hogy semmi olyan nem volt mögötte. Szóval ez az én hibám és beismerem hogy nem lenne jogos, de féltékeny lennék. DE mivel ezt tudja, nem lájkolja más csajok képét :D
2012. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1, Akkor zavarna, ha valami pucér csaj lenne, ha ismerős (ruhában) akkor nem.


2, azért, mert szerintem borzalmasan cikis dolog lájkolgatni ilyen nőket, a fél világ látja, hogy van valakid, de te másokra nyáladzol a neten. Ha már teszi, akkor ne tudják az ismerősök.


3, Szóvá tenném


4, Igen, tényleg ennyire megváltozott a világ és a szexuális kultúrába kezd beömleni ez is.

Volt egy párom, meseszép kapcsolat, de komolyan, de ő vígan élte világát az interneten. Hajkurászta cseten a csajokat, képek, videók tömkelegére önkielégítés, skype, MSN, webcam, kiverés, telefonálgatott is, e-mailek mentek. És rengetegen vannak még, akik imádják kihasználni a névtelenséget, mert bárki lehetsz a neten, te se tudod rólam, hogy 30 éves anyuka, vagy 22 éves tanuló vagyok-e, esetleg egy 45 éves unatkozó férfi.

2012. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!