Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naprol napra romlik a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naprol napra romlik a kapcsolatom a pärommal. borzalmasan szomoru vagyok. mit tehetnék?

Figyelt kérdés
van egy 6 honapos kisfiunk,külföldön lakunk( a pärom külföldi).nagyon nagy szerelem volt a mienk kiälltunk egymäs mellett joban rosszban,és tényleg szeret,tudom,ezt éri az ember.én is nagyon szeretem...akartuk a babät!de amiota megszületett az elsö 2 honap kb oylan jol megvoltunk,aztän folyamatosan jönnek a vitäk,minden hülyeség miatt.komolyan.csomot dolgozik,nincs sok ideje ränk,aztän eljön a héTVége,akkor meg kocsit most vagy akärmi..éS mindig kitaläl valamit.ha hazaéR nem nagyon beszelgetünk egymässal,ha pedig szoba hozom azt hogy beszeljünk meg pär dolgot hisz naprol napa megy tönkre a kapcsolatunk,rämförmed és engem hibäztat hogy miattam...én nem veszem észre..én gyereket nevelek,a lakàs mindennap kitakaritva,stb,én mindent probälok megtenni a kapcsolatunkért de sajnos kezdem lätni hogy lehet hiäba:(.nem értem ténylegpedig szeretjük egymäst de nem tudom hol ronottuk el és hogy mit kéne tennem ahhoz hogy megjavuljon a dolog:(segitsetek pls!
2008. máj. 10. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nehéz helyzet, amikor a férfira a a pénzkeresés terhe nehezedik, elfelejtik, hogy a boldog család érdekében teszik, és későn veszik észre hogy elvesztik a célt. Próbáld meg ellazítani őt. Amikor hazaér finom vacsi, masszázs. Előbb nyugodjon meg a meló után. Pihenjen kicsit. És utána beszéljétek meg, hogy kit mi zavar. És esetleg ami tudom egy picibaba mellett nehéz, de egy 1 napos kikapcsolódás kettesben is jót tenne, hogy kicsit egymással is tudjatok törődni. Esetleg hármasban is jó lehet ha nincs ki vigyázzon a kicsire. Csak a férfiaknak a munka , a robotolás, iszonyú nagy teher, ugyanis rajtuk van a felelőség, ők a családfenntartók, és szeretnének a lehető legjobban teljesiteni. És ez az örökös teljesitési vágy bizony feszültté és érdektelenné teszi őket.

Sok sikert!

2008. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!