Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érdemes próbálkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes próbálkozni egy lánynál, aki foglalt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem helyes, felőlem ezt is véleményezhetitek, csak válaszoljatok is a kérdésre.

Nagyon jóban vagyunk, majdnem minden nap beszélünk vagy telefonon vagy facebook-on, kb hetente/két hetente találkozunk is. Tudom, hogyha nem lenne kapcsolata, akkor gondolkodás nélkül összejönne velem, de sajnos foglalt, szóval nem ilyen egyszerű a helyzet. (Egyébként nyár eleje óta ismerem)

Viszont ennyi idő alatt is látom, hogy csak vergődik ebben a kapcsolatban, már megszokta, hogy ott a biztos partnere, aki egyébként az elmondása alapján nagyon rendes srác, így biztos, hogy sajnálná elhagyni, de ha lenne motivációja (például az, hogy velem összejöjjön), akkor hátha könnyebben lépne.

Hogy lenne érdemes elmondani neki, hogy szeretem? Még korai? Bármennyit hajlandó lennék rá várni, ha sokáig tart, hogy lezárja a mostanit az se baj, nekem ő kell! (És tudom, hogy boldoggá tudnám tenni!)


2012. aug. 21. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:

összejössz a legjobb barátnőjével,és nagyon megdugod.

ez a barátnő tuti elmondja neki is,hogy ez egy gazdag,nagyfarkú kefélőgép,magyarul alfa,és máris másképp fog rád nézni.

aztán amikor együtt vagytok egy buliban pl,a krapekjának adsz egy exet pusztán jóindulatból,a csaj meg izolálod.

2012. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy szakitsanak..türelem jó csajt terem :)
2012. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne kívánd felebarátod nőjét, vagy valahogy így hangzik, szal várj, gondolj arra, hogy a tiédre másznak rá
2012. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!