Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ti hogyan találtátok meg az igazit? Magányos vagyok és vágyom valakire, miért nem találom sehol sem a hozzám illő FÉRFIt?

Figyelt kérdés

Régen tipikusan a diszkós lányok közé tartoztam, de két kudarc után felhagytam ezzel. Ezután volt egy harmadik kapcsolatom, vele az egyetemen ismerkedtem meg, de annak is csúnya vége lett. 1 éve nem volt senki az életemben. Én igyekszem, én őszintén azt teszem, de nem megyek már vissza a szórakozóhelyekre ismerkedni, mert rossz tapasztalataim vannak. Nem tartom magam rondának, nem ezzel lesz a probléma.

20/N


2012. aug. 21. 19:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jön, mikor nem görcsölsz rá. Tereld el a gondolataid, foglalkozz mással, egyszer beléd botlik. Közhely, tudom, de tényleg így van.
2012. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Akkor azzal lesz most a baj h nem lehet majd sehol megtalálni.

Egyébként ugyanannyi esélyed van arra, ha egy orvosi rendelő várótermében ismerkedsz meg valakivel vagy egy szórakozóhelyen ez is az is elhagyhat és kihasználhat.


Igazi??? Háhh akivel együtt van az ember pár hónapja vagy éve és szereti mert minden nagyon tuti, azok mind azt mondják h "én megtaláltam az igazit és xy éve együtt vagyunk:)"

Mindig azaz igazi akivel együtt vagy akit szeretsz odavagy érte és vele olyan de nagyon jó minden...


Szóval sosem lehet tudni h mikor találod meg az "igazit"


Jólvan ne menj szórakozóhelyre akkor járj sportolni, sétálni, öö plázákba áruházakba...


Szupermarketekbe, 1x erről valaki itt írt h az jó és egyszerű és igaza volt de nem rémlik i na mindegy......


, elmész vásárolni el tudsz tölteni egy áruházban több órát is és ott kérhetsz segítséget is levenneéd ezt vagy azt...

2012. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

igazi nincs, csak megfelelő, aztán lehet változnak az igények, és később már nem lesz megfelelő az, akiért addig odáig voltál

de majd jön valaki, akivel kölcsönösen akartok tenni a kapcsolatért, h mindkettőtöknek a megfelelők maradjatok

azért nem az igazi, mert abból csak egy lenne, ezt meg gyakorlatilag több más emberrel is elérheted, kérdés, kivel találkozol az életben

2012. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Szoktam eljárni otthonról, de akkor sem értem. Nem hiszem, hogy az igényeim túl nagyok, pláne nem egy év után.

Szoktam sétálgatni, főleg mikor a kutyát sétáltatom, szoktam plázába járni a fitnesz miatt és mikor vásárlok. Hastáncolni is eljárok, de gondolom egyértelmű, hogy ott miért nem találok senkit. A maradék időmben az egyetemen tanulok vagy a könyvtárban ülök.


Ennyire megváltozott volna a személyiségem? Régebben ez nem így volt.

2012. aug. 21. 19:30
 5/39 anonim ***** válasza:

talán igen talán nem....


vagy csak nem veszed észre a figyelő szempárokat...

vagy lehet h néha te is léphetnél elsőre...

2012. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Lehet...

De lehet, hogy nem...

Lehet, hogy én keresem az engem néző szempárokat, elvégre egy éve már szabad vagyok ...

Lehet, hogy már volt is olyan, hogy odamentem egy FÉRFIhoz, csak kiderült, hogy házas (nem mondta, de volt gyűrűje)...

2012. aug. 21. 20:21
 7/39 anonim ***** válasza:

a válaszom egy határozott...talán!


Egyébként nyugodtan kezdeményezhetsz ha látod h az a pasi sosem mer majd odamenni hozzád de te nagyon szívesen megismernéd...

2012. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Te vagy a legrosszabb beszélgetőpartner :)
2012. aug. 21. 20:31
 9/39 anonim ***** válasza:

jólvan akkor beszélgessünk!

Szia !

Nagyon kedves és tündéri lánynak tűnsz! :)

És egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy miért találsz ilyen nehezen pasikat.

Én meg pont lányt keresek de azt sem könnyű nem akad olyan lány minden bokorban.

De pasi sem gondolom...

nő/pasi az akad csak nem mindegy h milyen...és megéri e.


ÉS mit gondoltál amugy, hol ismerkednél szívesen?

Egyetem?? Vagy vidámpark?

Én kaptam tippeket.

Menj el ilyen hogy nagyobb Tesco Auchan ilyen helyekre bemész elég ha veszel 2 dolgot, elmehetsz 3 naponta is vagy 2 naponta körbejárod lassan, és ott is fel lehet figyelni arra ha valaki észrevesz téged.


sőt nőként még könnyebb dolgod van. odamehetsz megkérdezheted a pasitól h ez milyen illat szerinte, vagy melyik ruha áll jól, vagy azt nem érem el...aztán megköszönöd köszönés képpen egy kávé esetleg??


Amúgy jó társaság szoktam lenni csak elég sokat dolgozom mostanában és kezdek fáradni estére....sok a hülye idióta...

Amúgy 27 éves vagyok és messze lakom túl az óperenciás tengeren túl a peremen túl az üveghegyen és azon is túl...

És te kedveském?

2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
mindjárt keresek szerenádot is
2012. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!