Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az osztályomba egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályomba egy lány, nagyon tetszik el is hívtam sétálni nagyon sokat beszélgettünk már nagyon jó barátok vagyunk! Csak az a baj, hogy van pasija, de én már többet érzek iránta, mint barát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ház két megoldás van elmondod neki mit érzel és kockára teszed a barátságotokat,vagy nem szólsz de végig mellette leszel,és talán egyszer úgy hozza a sors hogy elmondhatod neki ha szabad lesz,de addig kín szenvedés lesz tehát találkozzatok kevesebbet:)sok sikert
2012. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elmondhatnád neki, hogy érzel, de akkor vállalnod kell a kockázatot, hogy ha nem jöttök össze az a barátságotok rovására megy. ha viszont összejönnétek nem lenne bűntudatod, hogy elszedted egy másik pasi barátnőjét?
2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel abban,hogy ez a két megoldás áll rendelkezésedre.Én személy szerint a másodikat választanám,szerintem ne tedd kockára a barátságodat.valóban nehezebb várni kitudja meddig,de mégis inkább tarts ki,többet veszíthetsz,ha most megmondod,szóval sok sikert. :)
2012. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na és arra gondoltál, hogy ha elhagyja érted a barátját, akkor megtörténhet, hogy majd téged is el fog hagyni egy másik pasi miatt?:)
2012. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon sokat szoktunk beszélgetni és már azt is mondta hogy szeret

és köszönöm a válaszokat!!!:)jöhetnek még

2012. aug. 22. 19:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek nem rég összeveszett a pasijával és lehet hogy szakítanak! Nem akarok kárörvendő lenni, de most boldog vagyok!!!
2012. aug. 23. 18:53
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? És mi az új fejlemény? Együtt vagytok?
2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!