Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy új kapcsolat előtt ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új kapcsolat előtt ami éppen csak kialakulóban van, normális, hogy tartunk egy "szex barátot"?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal. Jó képű, fiatal, humoros és nagyon jókat beszélgetünk. Viszont van egy nagyon régi kapcsolatom akivel hát szexelünk. Nem állandó partner, nagyjából egy hónapban egyszer járunk össze. Addig szeretnék vele lenni amíg nem jön egy komolyabb férfi, amire úgy tűnik most kilátás van. Addig amíg nem alakul ki teljesen a dolog addig megtartsam ezt a szex barátságot vagy sem?
2012. aug. 22. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, szerintem egy kialakuló kapcsolatban nagyon fontos a szexuális feszültség, ami elég egyoldalú ha te egyfolytában mással szexelsz. Másrészt szarul fog esni a srácnak ha egyszer kiderül, hogy ismerkedéskor te még vígan mással is szexeltél.
2012. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ameddig nem vagytok együtt és nincs meg az a közös "vonzalom" meg kavarás(csókok stb), addig miért lenne baj? Akkor lenne baj, ha már megvan a csók és már jártok is, mert akkor az már olyan, mintha 2 faszival kavarnál amiből az lesz hogy:

1.K*rva vagy

2.Megcsaltad ÉS k*rva is vagy.

Remélem tudtam segíteni.

18/F

2012. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne tartsd meg!Ez undorító hogy csak azért tartod hogyha jön egy jó pali eldobd!Nem érdemled meg azt a másik srácot sem!
2012. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
inkább szüneteltesd ezt a szex-barátságot, és amint komolyra fordul az új fiúval a dolog, zárd le a régit. ha pedig mégsem alakul jól az új, még mindig ott a szex-barát. kérdés, mennyire lehetsz őszinte a szexpartnereddel? elmondhatod neki azt, hogy miért szüneteltetsz? vagy nem tartoztok egymásnak elszámolással?
2012. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerencsére nem tartozunk egymásnak semmilyen beszámolóval. tudomásom szerint neki se én vagyok az egyetlen szexpartnere..
2012. aug. 22. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

A sorrend felcserélhető:

-nőgyógyász,

-bőrgyógyász,

-pszichológus.

2012. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy számítóan hangzik, de ne építsd le teljesen a barátot, csak tarts kicsit nagyobb távolságot. Úgy értem, hogy ne feküdj le vele. Azt írtad, hogy körülbelül havi rendszerességgel találkoztok, szóval ha az épp induló kapcsolat úgy alakul, ami egy-két hónap alatt csak eldől, akkor mond meg neki, hogy lett valakid és kész.
2012. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Mert ha egy év múlva kitudódik, hogy még keféltél mással amikor már ismerkedtetek, akkor repülsz, bármennyire is fogod sajnálni.
2012. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

te tudod, nekem is vannak ilyen "szexbarátaim" de ha úgy érzem, hogy valakivel komolyabban alakul vmi, akkor férfi létemre nem tudnék mással lenni...


ahogy írta vki az is jó ha van egy kis szexuális feszültség.

2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt szexpartnerem, amikor elkezdtem ismerkedni a barátnőmmel. Az ő kapcsolata lassan kimúlt. Biztos vagyok benne, hogy ő is lefeküdt az akkori párjával. Nem kérdezek rá és ő sem kérdez erre. De ha úgy alakulna, elmondanám, hiszen akkor még nem jártunk, csak ismerkedtünk. Attól a ponttól kezdve viszont nem volt más.
2012. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!