Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h jokedvu ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h jokedvu ember legyek? A baratom azokat a csajokat szereti, es barhogy probalom, csak par napig join ossze.

Figyelt kérdés

A baratomnak nyugodt gyerekkora volt. Nekem nem. mindig kellett gondoskodjak, h a penz osszam be,az idomet, tanuljak stb.h egy jovot csinalhassak magamnak.

Most jol allok anyagilag, 20 vagyok, tanulok tovabb.De erre rament a gyerekkorom, mert rakenyszeritett h tul komolyan gondolkozzak. A baratom elvarna h mindig jokedvu ember legyek s ne gondolkozzak pesszimistan. Most mar kezdek lenyugodni, elvezni az eletet,de mintha mindig morcos lennek, amivel tnyleg eltavolithatom az embereket magamtol.

Felek, h elveszitem, ha allandoan pesszimista/realista vagyok.Hogyan valtozzak meg?

Nemcsak erte, hanem foleg magamert is szeretnem.


2008. máj. 11. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel racionális ember vagy, azt javaslom, hogy az ilyen döntéseknél mindig gondolkozz el, hogy van-e a pesszimista elképzelés mellett valami pozitív lehetőség is? És, ha van, akkor inkább azt próbáld meg.

Pozitívon most nem az optimistára gondoltam - hanem egy olyanra, amelyik aktívan tesz valamit a megoldás érdekében!

2008. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Szerintem a jókedvednek belűről kell fakadnia.Ne a múltad nehézségein rágódj! Élj a jelenben!!Lásd meg a jelen szépségeit és hamar jókedvű leszel! Sok sikert!!
2008. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!