Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapig jártunk a barátomal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapig jártunk a barátomal és közben sokszor öszevesztünk.3hónap után kimondta h vége! fájt. az benne a legrosszabb h vele volt az elsősex és most amikor csak beszélünk vitáznikezd! én szeretem! mit tegyek hogy hejre hozam a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit,aki menni akar had menjen.Én is jártam így 16 évesen,és nekem is az első szex volt,és ő is csak lefektetni akart,és én is nagyon szerettem.Fel a fejjel,heverd ki(nekem hónapok kellettek),aztán kacsongass más palik felé.


No meg egy olyan kapcsolat,amiben 3 hónap alatt sokat veszekednek a felek,a későbbiekre sem mutatna túl sok jót.Hidd el valami olyan pasiból lesz jó kapcsolat,akivel nem veszekszel az első 3 hónapban,de még nagyon az első fél évben sem.

2008. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát, nem is tudom, ha sokat veszekedtetek, akkor alapból nem kellett volna lefeküdni vele... meg nem 3 hónap után. figyelj, ha minimum fél évig együtt lettetek volna, szex nélkül, akkor úgy már kiderül, hogy tényleg nem csak azt akarja, hanem szeret is téged. ez a 3 hónap pont egy ilyen idő, hogy az már azért valamennyi, szal nem "csak a szexet akarom" gyanús dolog, viszont annál többet egy pasi nem bír ki egy lány mellett, ha nincsenek felé érzelme, vagy legalább emberi szeretet és ragaszkodás. ez a fiú egy pöcs volt. lépj rajta túl. tudom, hogy nehéz, nekem 2 éve volt egy olyan esetem, amikor "jártam" egy fiúval, és vele volt az első csókom. két hétig tartott, utána ki is jelentette, hogy nem is akar tőlem semmit. trófea. még jó, hogy nem lett belőle több. akkor azt hiszem, talán 13 lehettem. 2 évig nem bíztam utána se fiúban, se lányban, és elég nagyot csalódtam az emberiségben. nem azért, mert szerelmes lettem volna, mert nem voltam az., csak érted, a helyzet. annyira utáltam mindenkit, hogy senkivel nem találkoztam, ismerkedni még ismerkedtem neten (mindig ott szoktam, személyesen gátlásos vagyok nagyon), de nem találkoztam senkivel. egy év múlva ez egy kicsit felengedett, akkor volt olyan, aki szeretett volna velem kapcsolatot létesíteni, de nemet mondtam. 2 év után jutottam el a szintre, hogy képes legyek annyira megbízni valakiben, hogy szeretni tudjam. persze még mindig nem hiszem el, hogy ő is szeret, pedig fél éve vagyunk együtt, még ne feküdtünk le, és tényleg elég sokszor bizonyítja... szóval ne kövesd el ezt a hibát még egyszer, meg azt sem, amit nekem sikerült. üdv. ha számít, akkor 16 éves vagyok.
2008. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a veszekedeseket megunta. az en barataom egy es fel ev utan akartt szakitani emiatt..s megigertem neki h elfogadom ot ugy ahogy van, nem fogom probalni megvaltoztatni es a veszekedeseket is elhagyom. Meg dolgozunk rajta h jobb legyen a kapcsolatunk, mert nem konnyu, de szeretjuk egymast, ugyh benne vagyunk mindketten. Ferfiakat nagyon de nagyon eltudja ijeszteni egy cirkusz.Erre gondolj mindig.! Mond meg h elso volt, neked sokat szamitott, es ha meg van mit menteni akkor igen, es h tobbte nem lesz veszekdes.mert mindenki erdemel egy masodik eselyt
2008. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!