Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! (20+) Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! (20+) Nektek mennyire fontos párválasztás szempontjából, hogy a pasinak jó egzisztenciája legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt diplomára, fix munkahelyre, magas beosztásra, magas intelligenciára.

Mennyire számít a magas presztizsü munkahely?

pl ha egyszerre ismerkedtek meg egy helyi járatos buszsofőrrel meg egy jogásszal, akkor sokat nyom a lanton az értelmiségi munkahely? Vagy egyáltalán nem számít?



2012. aug. 23. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Csak az a fontos.
2012. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem számít.
2012. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

az, h milyen munkát végez, nem számít, sőt a papír sem, mert nem mindig van egyenes arányban az intelligenciával, műveltséggel, a másik ember tiszteletével

DE fontos, h intelligens legyen, és művelt, meg legyen munkahelye, a többi mellékes, ha akar az életben valamit

magas beosztású pasik nem vonzanak, illetve egyénfüggő, de általában nem

2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát az sem számít, hogy 80 ezret keres vagy 180 ezret?
2012. aug. 23. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem a papír teszi az embert.

Ha egy mezei piktorral találkoznék és emberileg úgy állna hozzám és tényleg elfogadna, nem érdekelne, hogy mivel keresi a kenyerét.


22 l

2012. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül leginkább a fix munkahely és az intelligencia fontos. A magas beosztás meg a diploma nem érdekel, csak lényeg, hogy saját erőből meg tudjon élni, ha egy 30nmes albérletben, akkor ott. Sőt inkább ott, mint a szülei luxusvillájában. És a buszsofőr és a jogász közül elképzelhető, hogy a buszsofőrt választanám, mert nekem személy szerint az se jön be, ha a pasi olyan borzasztó okos és művelt (és a jogászokról nekem ez ugrik be, de tudom, csak sztereotípia).
2012. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
38%
Magyarországon a nők többsége ezt a három dolgot nézi: pénz, pénz, pénz..
2012. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
én ismerek olyan embert akinek 2 diplomája van 120 ezeret keres és a másik oldal pedig érettségije van és több mint 300 ezer a fizetése és intelligensebb is
2012. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Számít az intelligencia, de diplomát magasról lesz@rom, nem a diplomátol lesz valaki okos és talpraesett. A fix munkahely is alap, de lehet saját vállalkozása is.


Engem nem érdekel, hogy konkrétan mi a munkája, ha jó pénzt szed össze vele. Akár lehetne buszsofőr is, de csak lehetne, mert azok éhbérért dolgoznak, abból pedig nem lehet egy családfőnek eltartani a családot. Tehát a buszsofőr és a jogász közül a jogászt választanám.


A tanári állás is értelmiséginek számít, nem? De aztán azzal ki is törölheti, annyira "túl vannak fizetve".


Úgyhogy felőlem akár lehet csak egy szakmunkása is, csak találja fel magát. Egy jó vállalkozás kell neki és kész.

2012. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdem, mert én pont a két eset között vagyok, egy diplomás kamionsofőr vagyok. Habár a papírjaim igazolják, hogy valahol nem vagyok egy reménytelen eset, mégis inkább a munkásosztályban helyezkedtem el, mert ezzel a szakmával fél éven bellül fogok annyit keresni, mint ahova irodai rabszolgaként 15 év alatt feltudnám tornázni magam. Viszont ezt meg nem lehet örökké csinálni, de még belegondolni is rossz, hogy ezt tartósan hosszú távon csinálja az ember.
2012. aug. 23. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!