Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az az ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az az ember aki próbál szakítani de nem megy neki mert amikor a párjának rossz akkor neki is nagyon rossz, és amikor megöleli elfelejt minden problémát, az szerelmes még?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy azért akar szakítani mert úgy érzi hogy a párjának nem vele a legjobb, mert még nem érett egy igazán komoly kapcsolatra. Együtt élést gyereket,házasságot étek a komoly alatt. A párja viszont már ilyesmire vágyna...
2012. aug. 23. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
meg is lehet fordítani, és mi van, ha éppen te vágysz egy másik párra, aki komoly kapcsolatot akar, gyereket, házasságot...önzőbb és nyersebb megközelítés, de reálisabb, nem?
2012. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem, akkor a párod már szeretne családot, gyerekeket, te viszont még nem. Ez előbb vagy utóbb (hacsak "meg nem érsz" időközben) tarthatatlan lesz így.

Nem tudom, szerelmes vagy-e még, de úgy látom, ne haragudj meg, hogy itt és most nem is ez az 1. számú probléma. Beszélj erről a pároddal.

2012. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet! Ez eléggé elgondolkodtatott! Köszi! Azért még írjatok!!! Köszi!
2012. aug. 23. 22:16
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor most szerelmes vagy nem, mert ha igen akkor még talán érdemes várni, ha viszont már nem akkor nincs mire, miért.
2012. aug. 23. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

na, összekavarodtam

én meg úgy értettem, h te akarsz családot, ő még nem akar, és várnál, ha ő szerelmes

ezt neked kell eldönteni, h kivel akarod az életedet összekötni

lehet-e vele kompromisszumokat kötni pl. amíg az egyik fél nem akarja, nem szabad erőltetni

kérdés, mennyire vagytok kompromisszumkészek

2012. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Ursula! Én vagyok az aki komolyabban szeretné. Csak nem tudom hogy érdemes-e rá várnom.:) Mert ugye én tudom hogy szeretem, de azt nem tudom hogy ő mennyire. Hogy szerelmes, ha ennyire fáj neki a szakítás, ha egy öleléstől elfelejt mindent? Akkor várjak még? Vajon érdemes? Számít ez? Vagy az életet ennél racionálisabban kell élni, vagy csak ez számít igazán? Húúú! Kicsit belebonyolódtam de gondolom érted, értitek. Köszi ha tud valaki válaszolni.
2012. aug. 23. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!