Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom azt mondta h kicsit több kényeztetésre vágyik, akkor az mit jelent? Nem vagyok neki megfelelő vagy mi?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nem vagy elég jó neki, de legyél figyelmesebb.

Legyen például az előjáték hosszadalmasabb, többször öleld, csólokld, mondd neki hogy szeretlek. az a baj, hogy nem tudom a te esetedben lányról, vagy firól van szó...mert ha a párod lány..akkor tényleg add meg neki a kényeztetést. Tudod most én pont ebben a cipőben járok, a mostani párom nem fordít erre annyi figyelmet, és nagyon hiányzik...

2008. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok és a párom mondta ezt nekem:(

Kicsit rossz bár lehet h én értem félre...:(

2008. máj. 12. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj,... hát szexuálisan... orálisan...
2008. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha ez így még nem elég, akkor:

Szóval, kényeztetés, annyit takar, hogy igen, figyelj oda rá egy kicsit jobban, légy vele kedvesebb, szexuális témában is lehet, hogy hiányzik neki valami... Ezeket nem olyan nehéz kielégíteni. Lehet, hogy úgy érzi, hogy ő többet tesz a kapcsolatotokért, mint te, vagy esetleg tényleg csak több figyelemre vágyik. Túl elfoglalt vagy, nincs rá sok időd? Lehet, hogy csak hiányzol neki.

2008. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, és bocsi :) Csinálj egy romantikus estét! Nem tudom , hol tart a nemi életetek... de hozz össze egy klassz romantikus estét /éjszakát, és biztos odalesz tőle.

Tudod, egy kis vörösbor, gyertyák, eper, ha szeretitek... esetleg egy közös fürdés...

2008. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket ti itt leírtatok azt a lányok veszik kényeztetésnek és a lányok vágynak rá. Ha egy fiú mondja ezt, akkor arra akar utalni hogy szeretné ha többet simogatnád a péniszét, vagy ha orálisan kielégítenéd. Ez nem jelent mást, csak azt hogy vágyik erre és kész, szeretné megkapni tőled, és ezt jelezte neked.
2008. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!