Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek kiegyensulyozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kiegyensulyozott no?

Figyelt kérdés
Vegulis az milyen? A baratom nagyon szereti a kiegyensulyozott noket, es en is szeretnek olyan lenni.. De az igazan mibol all? Engem sok srac megbantott keves az onbizalmam, gondolom ez is hozzatratozik... de hogy lehetek az?Feltetlenul szeretnek olyan lenni, szeretnek valtoztatni az eletemen.
2008. máj. 12. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányoknál egy remek gyakorlási lehetőség a ciklus néhány napja... vajon észreveszi-e a fiú?

Szerezz egy kis önbizalmat is! Ne foglalkozz a régebbi srácokkal, akik megbántottak! Megérdemlik? NEM!!!


Foglakozz a fiúddal... figyelj oda rá, mosolyogj, nevess rá, kedveskedj neki... ha tényleg szeret, akkor értékelni fogja - és ez neked is önbizalmat ad. Persze nem biztos, hogy azonnal, és lehet, hogy nem is látványosan... fiúknál ez kicsit nehezebben látszik.

Szervezzél olyan programokat, ahol kiderül, milyen is ő valójában: kirándulás, nyaralás (önellátó), valami hobbi, amit mindketten szerettek...

2008. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sszia, szerintem azt kell tenned, amit igazán szeretnél.

Élj úgy, (ha megteheted) , ahogy neked tetszik, és amiben hiszel! Pl. ha hiszed, hogy az egészséges étkezéstől te is jobban fogod magad érezni (fizikailag) akkor ezután lelkileg is olyan lesz.

Csak légy boldog.

Minden attól függ szerintem, hogy önmagad vagy, és ... szóval szerintem : célok is érvek nélkül nem létezel. Persze létezel, de különösebb haszna, értelme nincs... szóval ha vannak érveid, amikbe hiszel, és céljaid, amiket megszereznél valósítani, és elkezdesz értük tenni, ez már egy jó kezdet. A sikertől is boldogabb leszel.

Ha a párkapcsolatod is jó, akkor csak meg kell találnod magad.

Szerintem ettől lesz egy nő kiegyensúlyozott. Ugya nem tudom ezt most sikerült-e itt jól leírnom :)

Én kiegyensúlyozottnak érzem magam, és hetente érzem, hogy boldog vagyok. Mindannyian tudjuk, hogy a boldogság, az igazi boldogság, mikor kívül-belül szárnyalsz, nem tart napokig... néha csak 1-1 óra, néha persze tartós is lehet, de az már nem a szárnyalás! Legalábbis szerintem.

Merthár előbb-utóbb jönnek problémák, és minden csak attól fögg, hogy állunk hozzájuk. Ez ugye valakit kiröppent a boldogságból, valakit nem. Attól függ, hogy úgy állsz-e hozzá, hogy " a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket" vagy úgy " kész, itt van megint egy probléma, hurrá.. sose lesz vége" . Szóval az előbbit kell követni:)

Sok sikert, fedezd fel magadban az igazi nőt, és élvezd az életet!

2008. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Lődd le magad te ribanc. csak a halott kurav a jo kurva!!
2008. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3ik hozzaszolo, hat csak annyit mondjak, h szerencsesnek erzem magam, h akarok javitani magamon es a kapcsolatomon.Es orvendek h ezt megtudom tenni, es nincsenek gatlasaim mint neked. Valoszinuleg csalodtal, de nem ertem miert kommentalsz ha halvany gozod sincs.
2008. máj. 12. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele szerintem, nemrég regisztrálhatott, és szinte minden kérdéshez beír vmi baromságot, vagy bunkó megjegyzést... Kár érte, mert tönkreteszi egy icipicit ezt az oldalt. :(
2008. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!