Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az érzelmi érettséget fejleszteni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat...tudom h nem erre a valaszra varsz, de leggyorsabban...csalodassal. tudom magamrol. Rengeteget csalodtam pasikban, es hidd el..20 evesen ott vagyok, h sokkal erettebb lettem mint a korombeliek, mert rakenyszerulsz megtanulni dolgokat, vedekezni dolgoktol amik bantanak.

Na de az idovel kell amugy kialakuljon mindenkiben..ez attol is fugg hany eves az illeto.

Nekem a baratom 2 eve m,ikor osszejottunk, olyan gyerekes, felelotlen volt. Es most teljesen megvaltozott idovel, mert erettebb lett, felnottebb...ezt az ido hozza magaval.

Itt vegulis rolad van szo v a baratodrol? irj kicsit tobb infot ha pontosabb valaszt akarsz

2008. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rólam van szó.

Nincs barátom, pont emiatt, mert nem vagyok eléggé érett egy párkapcsolathoz. Ezen szeretnék változatni..

2008. máj. 12. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is magadat kell alaposan megismerned, milyen is vagy te valójában? és vajon hogyan viselkednél egy partnerrel?


Nekem ez rengeteg időbe telt (párkapcsolatban) ráismertem önmagamra és igy könyebb volt megismerni a páromat. Rájöttem, hogy néha nem akarok engedni az igazamból, bár lehet hogy az tényleg téves. igyhát elgondolkoztam és rájöttem, valószínűleg a párom is igy van vele, ő is ragaszkodik a maga igazához, igyhát egy kölcsönös megértés az egész alapja. Keresd magadban a hibát, probáld meg kijavítani, és segits a másiknak, hogy ezt ő is meg tudja tenni. Ez a szerelem alapja. Nem lesz olyan, hogy: Az én gondom, a te gondod. A MI gondunk van. És idővel ezeket egyre könyebb lesz majd kezelni. :) És ne aggódj, az hogy nincs párkapcsolatod az nem jelenti azt, hogy nem is lesz! A mostani világban ez előnynek számít hidd el, a legtöbb 12-13 éves kiscsaj már nem szűz és azt hiszi ő olyan rohadt felnőtt. Nem. Te inkább találd meg a szerelmet a nagyvilágban és legyél boldog! (kicsit lehet eltértem a tárgytól) A lényeg, hogy ismerd meg magad, és ha már megismerted, sőt meg is szeretted magad, add el másnak. Ne legyél más senki kedvéért se! Te te vagy! Mutasd meg a világnak és megtalálod a zsákod foltját! :)

2008. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló(k) nagyon jól leírták; ezt nem lehet direkt mdon sürgetni, az élet intézi. Rengeteg tapasztalat, fájdalom, csalódás kell ahhoz, hogy megismerd a határaid, az embereket, megtanulj JÓ lenni, és ÉRETT, ÉRTÉKES. Ne sürgesd. Mindenki kezdte valahol. Senki sem egy tökélets lapcsolatba kerül éretten. Mindenki alakul, és MEGÉRIK a felelősségre (is). Csak el kell kezdeni. Ha az első kapcsolatok nem is komolyak,vége lesz, ne bánkódj, minden kezdet nehéz, és ezek azért vannak az életben, hogy tapasztalj,segítenek a tapasztalásban, abban, hogy megismerd nmagad, és a világot = éretté válj. Az öröm, a bánat éppúgy mint a csalódás hozzásegít, hogy éretté válj.
2008. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!