Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud egyenes lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud egyenes lenni a lány akkor ha megváltoztak az érzései? Miért jön kifogásokkal és sért vérig hátha lekopok? Ez a módi? Tegyek lépéseket hogy legalább beszéljünk még egyszer? Vagy várjak?

Figyelt kérdés

Én fiú 25, ő lány 19 a kapcsolat 4 hónapot élt meg és a lány szűz és én nem vettem el neki. Első másfél hónapban csak randizgattunk ő akart találkozni velem, állította hogy nagyon tetszem neki. Jól kijöttem vele igazából elkezdtem kötődni is felé, kezdett kialakulni egy érzés bennem hogy kell nekem. Nagyszerű lány, egy egyszerű vidéken élő szolid lány. Akkoriban mikor elkezdődött kollégiumban volt itt pesten és könnyen találkoztunk. Amikor hazautazott már nehezebb volt de ő is és én is voltam találkozott a szülemmel és is az ő anyukájával. Ekkor volt egy konfliktusunk. Pont azért mentem le hogy beszéljük meg. Ő egy kis semmiség miatt szakítani akart velem. Konkrétan hogy egy alaklommal mikor feljött pestre hivatalos ügyek miatt nem találkoztam vele. Megvolt az okom rá nem értem rá. Már akkor furcsa volt hogy mégis mi ez? Rángatni akar vagy mi? Vajon hiba volt megosztani vele az érzéseimet hogy bízom a kettőnk kapcsolatában és szerelmes lettem belé? Mindegy! Akkor facebookn akart egyszeren kitörölni az életéből szerintem ez gerinctelen. Mindent a fejemhez vágott, hazugságákat. Nagyon összezavarodtam az eddig dédelgetett álmokép összedőlt és megtört a bizalmam a kacsolatunkban :( Állítása szerint hogy fog működni a kapcsolatunk ha feljön újra koliba mert megváltozott a gyakorlati helye és rengeteg plusz órája lesz. Ha most nem találoztam vele egy kis időre akkor biztos ez lesz szeptemberben is. Ekkora marhatságot gondoltam magamban. :/ Elmentem hozzá megbeszéltük és teljesen más volt. - Igazság szerint a félelem irányított engem akkor mert nem akartam elveszteni a szerlememet a kettőnk kapcsolatát. Lehet hogy gyengének látott.- Haragudott ugyan de megbeszéltük. Bocsánatot kértem tőle biztosítottam hogy nem kell féljen a jövőben nem lesz ilyen találozok velem annyit amennyit csak lehet. (persze nem sűlve főve :D) Időt kért azt mondta este válaszol de már kézenfogva sétáltunk és csókkal váltunk el. Úgy éreztem ez jó jel. Igazam lett a levélben bocsánatot kért és megköszönte hogy én utána mentem nem hagytam a kacspolatunkat. Állította hogy ezzel egy nagy álma vált valóra mert eddig ezt senki nem tette meg érte. Eltelt egy kis idő én mindíg keresetem ő is engem hívott és írt. Másodjára mikor megint én mentem egy meglepetés volt de ő azt mondta most nem szeretné hogy lemenjek. Kifogások piros betűs ünnep és a barátnő is jön kettesbe akarnak lenni iszogatni. :/ Az első kofliktus óta már nem tudtam megbízni benne. :/ Amit nem írtam még hogy sugárzott a lány mellettem én is imádtam, talán még most is de nagyon megbántott. (Lezárttam magamba és most igyekszem elengedni). Mindenki akinek csak bemutattam látta hogy szerelmesek vagyunk egymásba. Szóval a második lemenetel. Mondanom sem kell hogy megérezte az hogy jövök és kijött az utcára leírhatatlan érzés volt átöleltem megpusziltam. Kiabáltam hogy itt vagyok :"D Állította hogy nem akarta de nagyon örült hogy ott vagyok. De mégis hazazavart mondta hogy holnap mész haza délután. Nemértettem :/ Sokmindenről beszélgettünk, összebújtunk. Komoly támát is felhoztam neki a bizalmam megtörése miatt. Konkrátan hogy el tudja e képzelni velem a jövőjét és hasonlók. Nagyon bántott az viszont hogy áradozik a első szerelemről azzal takargatta megát hogy azt nem lehet elfelejteni hiába egy éve vége volt. Amúgy egy évig is tartott állítólag. Ezt akkor nem mondtam neki de tudom hogy hiba volt. Mikor hazameentem írta hogy nagyon boldog volt hogy lementem és amúgy mikor elköszöntünk egymástól mondta hogy szeptemberbe szeretne látni. Szóval végül is én onnantól megint féltem, hogy elvesztem és persze megjelent a szerelem féltés is bennem. Igazából eljött az a nap hogy a barátnője üzenőfelán megjelent: milyen rossz látni hogy ti boldogok vagyok én meg most nem, de majd egyszer...

Hát az volt a halálom és ami még után jött. A barátnővel beszéltem és felszínre került egy vallomás amit szerinte nem neki kéne elmondania (volt egy olyan érzés benne hogy amúgy az exem kérte meg ő mondja el de már lénygtelen) este iszogatott kettesben az első nagy szerelemmel elmentek sétálni és már kézenfogva csókolgatva jöttek meg. Jött a barátnő részéről hogy sajnálom meg ilyenek. :/

Borzalams érzés volt. :( Szóval amit átéltem az a bizonytalanság nagyon rossz volt hogy nem lett kimondva a lány részéről de éreztem hogy ennek a kapcsolatnak vége. Szerettem volna megbeszélni mégha telefonon is de nem volt hajlandó rá. Hányinger! Főleg azután hogy hallottam a telefonba a vihogást és a beszólást "ne húzd le a nadrágom" :/ Nem bírtam azt hogy ezek ketten ott hancúroznak és nincs mégse lezárva a kettőnk kapcsolata. Erőt vettem magamon és léptem. Megis érkeztünk a jelenbe. Én megtettem a lépéseket kivvettem facéról hogy kapcsolatban állok vele és írtam neki egy mondatot hogy kívonm érje el a céljait és találja meg az éltetútját. ennyi Azóta sekép se hang. Bíztos túl jól érzik magukat és nincs ideje kidobni a "lábtörlőt". Én igazából arra gondoltam hogy elöször is azért akart szakítani mert vissza akaart menni az exhez. A többi csak kifogás volt és takargatás. Ez van túl hamar adtam meg neki a bizalmam.



#első szerelem #lábtörlő #kacsolat lezárása #bájó búcsú
2012. aug. 27. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb hogy megszabadultál ettől a lánytól.. és ne bánd hogy nem kettyintetted meg, csak szarabb lenne most neked..
2012. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert ehhez túl gyáva. Akkor fel kéne vállalnia, hogy nézi a bánatos szemeidet, amikor szakít, esetleg lelkifurdalása támadna, rosszul érezné magát. Ez neki túl nagy falat, túl nagy kényelmetlenség, ezért inkább úgy intézi, hogy bármi történhet, csak ez nem. Nem csak nőkben, pasikban is van ilyen, én folyamatosan ilyenekbe botlom ugyanis. Iszonyúan önző, szemét dolognak tartom.
2012. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes még én vagyok a köcsög a barátnője szemében mert kidobtam. Te hallod,de köcsög vagy.....

Így szakítania valakivel.... -.-

igen tudom hogy nem így kell szakítani valakivel de ő nem volt hajlandó megbeszélni. Vártam volna mint a jópofizni gyerek míg hajlandó a szemembe nézni? Szerintem amúgy is gyáva hozzá ahogy az előttem szóló is írta.

2012. aug. 27. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!