Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a pasim szunetet kert? egeszsegugyi problemaval kuzkodik (testosteron szint) es amig meg nem fixalja szunetet kert a talalkak alol.

Figyelt kérdés
Kifejezte h nem a kar a kapcsibol kilepni de ido kell neki mig rendbehozza magat... termeszetes uton akarja ami elhuzodhat honapokig... sms-zunk azota meg beszelunk telefonon meg emailen de mar nem olyan kozvetlen es nem irnayul a nemisegre, hanem van egy tavolsagtartas benne... szerintetek van remeny vagy ez mar az elvesztes jele?????????
2008. máj. 13. 05:43
 1/2 A kérdező kommentje:
eddig en voltam a mindene naponta 20 uzenetet is valtottunk este msn-en orakig beszeltunk, mindig mondta h en vagyok az egyetlen no az eleteben es csak engem akar... nem ertem h mi ez a valtozas.... meddig legyek turelmes es adjak neki idot????
2008. máj. 13. 05:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát hogyha beteg, és arra kért időt valóban, hogy felépüljön, akkor szerintem ne aggódj, de csak azért jelezd neki "pár hét" után, hogy te így nem bírod.

Én nem vagyok ebben jártas, nem nagyon tudom, hogy ez a betegség mennyire súlyos, de... ha annyira szeret, mintahogy leírtad, akkor elvileg ő se bírja azokat a "hónapokat"!

Amúgy addig mért nem tudtok héba-hóba találkozni?.... Meglátogatnád, meg ilyesmi...

Azért ez így elég kemény, h csak úgy hónapokra szünet.

Beszélj vele, magad miatt, mert nem fogod bírni. És ha ő is akarja ezt a kapcsolatot, akkor most is akarja, szerintem. És mindig akarja, mert szeret.. nem?

Szerintem mondd meg neki, hogy döntse el mit akar, és hogy akarja, mert mellette vagy, de azért ennyire ne hagyjon magadra.

2008. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!