Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány, akivel pár napja ismerkedtem meg. Nemrég lépett ki egy hosszú párkapcsolatból, pár alkalommal beszélt róla hogy milyen is volt. Úgy látom, kezd túllépni rajta, de közben érződik, hogy lelkileg még mindig oda köti valami.

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus, megismerkedésünk óta párszor találkoztam vele, különböző találkozókon amiken a közös ismerőseink is részt vettek. Sokszor egymás szavába vágunk szinte ugyanazzal a szóval/mondattal, egy hullámhosszon vagyunk, sok mindenben hasonlítunk(hasonló a hasonlót vonzza), de emellett van egy-két ellentét (az ellentétek vonzzák egymást), pont emiatt jó előérzetem van.

Látszik, hogy én is érdeklem őt, bár lehet hogy félreértelmezem, ki érti a nőket..

Nem vagyok szerelmes, tény és való. De az nem egyik pillanatról a másikra megy, idő kell ehhez is. Szerintem még nincs tisztában vele, maximum sejti, hogy közelednék az irányába, bár ezt még nem közöltem face2face. Nem volt még olyan pillanat, ami megfelelt volna erre. De ha túl sokat várok, lehet hogy elszalasztom.

A fellépéssel /ha végre megtalálom azt a jó pillanatot/ nem lesz gond. Őszinte, egyenes, határozott: Sokszor eszembe jutsz, szeretnélek többször látni, szívesen megismernélek, érdekes lehetsz.


Minden építő jellegű választ/kritikát örömmel fogadok.


2012. aug. 28. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen közös összetalálkozáskor, amikor beszélgettek, csak kérdezd meg, mit szólna hozzá, ha udvarolnál neki. Ha mosolyog, nyertél. Egyébként add a tudtára minél hamarabb, hogy bejön neked, mert a lányok hisznek a fiú-lány barátságban, s tapasztalatom szerint nehéz barátból a pasijává előlépni.
2012. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfogadtam:)

Úgy néz ki sínen vagyok

2012. aug. 29. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajrá, szurkolok! :)
2012. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!