Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életetek első hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek első hosszú távú komoly kapcsolata életetek első igazi nagy szerelme is volt? Hogyan bírtátok ki amikor véget ért, és mennyi idő után ért véget?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Sorrendben:

-Igen

-Nehéz helyzet, mert nem akarunk tányércsörgést, vitatkozást. Se "soselássalaktöbbet" hangulatot.

- 15 év...

2012. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert sosem jártunk..
2012. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát.... nekem 2 év volt... és én nagyon szerelmes voltam ... még most is szeretem .. nem rég lett vége. kb 2 hónapja.

17/L.

2012. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kiccsaj88 válasza:

NEM!

Az első hosszú komoly kapcsolatomat, ami 4 évig tartott, életem első igazi szerelme szakította meg. Vele 3 évig voltam. :-) Amikor véget ért azt hittem belehalok, pedig várható volt, nagyon sokat veszekedtünk. Egy évnek is el kellett telnie hogy túl legyek rajta. Ma még mindig ott van a lelkemben, de már egészen másmilyen "minőségben", olyan mintha a testvérem lenne! Pedig már lassan 3 éve nem is láttam! :-)

2013. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 év volt , mindenben az első .. nagyon szerelmes voltam amikor elhagyott minden szó nélkül azt hittem belehalok , idegileg teljesen tönkrementem akkor miatta , fél év is kevés volt,hogy túl legyek rajta. Mára már eljutottam odáig ,hogy nem a rosszakra hanem a jókra emlékszem vissza . :)
2013. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen 8évig tartott.Ma is jóban vagyunk.
2015. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!