Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért üzenget másokkal?

Figyelt kérdés
volt egy lány akivel kb fél évet jártam és most ő szakított velem egyik hawerom miatt azt össze is vesztem msn-en rendesen a csajjal azt kb 3 hétig nem is beszéltem vele meg semmi azt elkezdtem most direkt beszélni egy másik csajjal aki már előtte is akart velem járni is most a csaj akivel jártam most elkezdett az iskolába csörgetni h menjek oda hozzá és én direkt nem mentem oda meg irt myvipen is h mért pont evvel a csajjal kezdtek ki meg iigy meg ugy meg üzent is egy másik hawerral(lánnyal) h ha akarok tőle vmit akkk menjek oda hozzá és mondjam el h mit akarok ... !!! azt most én már kicsit megvok keverdeve mert ő szakított meg én megmondtam neki h szeretem meg mieg mined a7t még ő mondja h menejk oda azt mondjam meg h mit akarok tőle mikor ő is nagyon jol tudja h mit akarok...! ugyhogy szal ezt most igy nem értem ..:( DE SZERINTETEK MÉRT CSINÁLJA EZT MEG MÉRT ÜZEN ILYENEKET??????? LÉCCI SEGITSETEK....:) ELŐRE IS KÖSZI MINDENKI!!!
2008. máj. 13. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és 15 éves vagyok ő meg 14
2008. máj. 13. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
eleve ő hagyott ott téged egy haverod miatt.. sztem nem kellene vele foglalkoznod.. most csak féltékeny arra a másik csajra és zavarja h te már nem vele foglalkozol.. ne hagyd h hülyét csináljon belőled!!!!!
2008. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így túl zavaros. Valaki itt nyilván kavar valamit háttérben. Menj oda hozzá, BESZÉLD MEG VELE. Mégis honnan tudnánk mi, ennyi infóból, ha még te sem?
2008. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

14 eves kis p.....-a. Bocs, nem akarom az erzeseidet megbantani de az ovi 3 evesen kezdodik.

Tudom, hogy erzelmileg kotodsz hozza de megis mit akar miutan szakitott veled?

En a helyedben odamennek es megmondanam neki azt is, hogy kitol kaptad az "uzenetet". Elmondanam neki nem erted mit akar toled, hiszen kirugott akkor miert nem kopik le???? Elmondanam neki, nagyon megbantott es inkabb foglalkozol olyan lanyokkal akik valszeg nem lepnek le a haveroddal es oszintebbek. Ugyhogy hadd te dontsd el, neked ki a szimpatikus!

Az eszem megall az ilyen kis zavarodott agybeteg kislanyoktol!

Ahogy az elso valaszado is leirta: ne hagyd, hogy hulyet csinaljon beloled!!!! En mar csak azt teszem hozza, eleg ha o csinal magabol!

2008. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek az ediggi válaszokat.....:)
2008. máj. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!