Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátnőm hugával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm hugával. Többször is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy undorító vagyok de vele minden sokkal jobb. Kezdem azt érezni, hogy szerelmes vagyok mert sokkal kedvesebb, jobban lehet vele beszélgetni és minden teljesen más. Már hónapok óta titokban együtt töltünk napokat. Ha nem nyitja ki a száját akkor nem tudja meg senki. Szerintem az meg gáz ha szakítok a barátnőmmel és összejövök a hugával, nem? Mit csináljak? Vele vagyok boldog.

27/F


2012. szept. 1. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ásd el magad,a húgát meg kérd meg hogy feküdjön melléd.
2012. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem gáz. Azzal legyél, akivel boldogabb vagy. Bár... ha a csaj a nővére mellett... szóval remélem érted, hogy nem egy életbiztosítás. Nem kizárt, hogy melletted is lesz majd egy másik idővel. Ha tudsz ezzel a kockázattal élni, és fel mered vállalni a csajod mellett hogy a húgával minden jobb, akkor hajrá!
2012. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Innentől fogva valóban komoly és megfontolt lépéseket kell tenned, mert ha elég ügyes vagy még egy édeshármast is összehozhatsz velük! ;)
2012. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Elég undorító amit csináltál. Mi lesz a következő lefekszel az anyjával?
2012. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
ez tényleg nagyon undorító.. szerintem mondjátok el neki, joga van tudni, hogy a pasija és a húga egy féreg, nem érdemlitek meg, hogy szeressen titeket.. fújj.....
2012. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az apjuknak meséld el, talán tesz róla, hogy többet te se nyisd ki a szádat. Betömi valamiddel.
2012. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
ajánld fel az érdes hármast
2012. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Melyik köcsög pontozott le? Aki inkább lenne együtt egy bunkóbb nővel, mint egy kedvesebbel? Aki inkább lenne olyannal akivel alig lehet beszélni, és amúgy is minden szarabb vele mint a másik, jobb csajjal? De egy ökrök vagytok mind ezen az oldalon!
2012. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hármasban nem megoldható.
2012. szept. 1. 12:12
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Szégyelld a pof@d,azonban készülj fel,hogy ezt visszakapod az élettől!
2012. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!