Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha szünetet akarok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szünetet akarok egy kapcsolatban, akkor már nem is akartok többet a lánnyal lenni? Vagy tényleg csak idő kell nektek, hogy kitaláljátok hogy mit akartok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen duma szakítási duma. Vannak kivételek, de az ritka.
2009. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát a saját példámból indulok ki, de szerintem ne vedd be azt a "csak gondolkodnom kell a kapcsolatunkon" dumát..

És a szünet 80%-ban szakításhoz vezet.

Engem szünet alatt csalt meg az első barátom, akivel 3 éve voltam, és akivel elvesztettem a szüzességem. A legszebb benne, hogy megpróbálta eltitkolni előlem, vajmi kevés sikerrel. Azóta se sikerült feldolgozni..

2009. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! az élet fintora: 3,5éves kapcsolatomban mondta most ezt az állítólagos szerelemem aki megcsalt egy csajjal! persze vele volt az első szexuális élményem :D :( szóval akkor letehetek a dologról! azért köszönöm a válaszokat :'(
2009. júl. 27. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ráijesztettél valamivel. Ha mondjuk nagyon a házasság felé akartad terelni őt..

Amúgy ember függő.. Ha kell neked akkor ne menj bele szünetbe, mert az azt jelenti hogy összejöhettek másokkal. Inkább tereld át valami egymásnak több teret hagyós témára. És mialatt több teret hagysz neki azalatt újra el kell csábítani. A lényeg, hogy ne akarjon mást keresni.

És közben ne add meg mindig azt amit ő akar, hanem mindig egy kicsit mást. Húznod kell az agyát úgy hogy közben ne legyen elege a dologból, és időnként azért kapjon valami keveset. Ha sikerül, akkor ő akar majd véget vetni a távolságnak, de nem szabad egyből belemenni..;)


(F/23)

2009. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

22:58-as vagyok. Ha belemész a szünetbe, ezen a néven hogy "szünet", akkor abba mész bele hogy másokkal ismerkedjen és felmérje másoknál az esélyeit, illetve kikezdjen másokkal. A "szünet" jelenthet biztonsági hálót. Keresgél másokat, és ha nem talál akkor lehet hogy visszajön...

De szerintem sokkal inkább azt jelenti, hogy belefáradt valamibe, vagy kiégett valami, vagy megijedt valamitől..

Az előző válaszom továbbra is érvényben.


(23/F)

KG

2009. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszokat nagyon köszönöm, teljesen igazad van! nem ijesztettem meg hanem talán belefáradt! küzdök érte, de ha ő nem akarja, akkor nincs mit tennem! köszönöm a sok választ!!
2009. júl. 28. 07:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen! :D És én köszönöm hogy megköszönted! :D

Végre valaki értékeli a válaszaim.. :P

Könnyezni volna kedvem az elégedettségtől..:P

Minden kérdezőnek így kéne értékelnie a válaszaim..:D

Köszi!!!!! :D :P :)

2009. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy szakítási duma...főleg hogy meg is csalt egy másik lánnyal.nyilván vele akar inkább lenni és így épített le mert így kevésbé bánt meg vele...
2009. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!