Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom füvezik, de nem rendszeresen, engem nagyon bosszant, mit csináljak?

Figyelt kérdés

együtt élünk,kisfiunk is van,nagyon jo apa,dolgozik normälisan,és a füvezéSen kivül tényleg egy korrekt pasi.külföldön lakunk,(a pärom külföldi),éS itt viszonylag elfogadottabb a füvezés.mielött teherbe este én is füveztem de nem sokszor.aztän természetesen abbahagytam még azt a picit is,és most hogy van a kisfiam ugy rühellem a füvet hogy az valami iszonyat!

A pärom nem sokszor kb kéthetente 1 szer csinälja,de egy ideig azt mondta abbahagyta aztän kiderült hogy neeem...azert mondta azt mert nem akarta hogy idegeskedjek "ilyen hülyeség miatt"..ugyhogy most ott tartunk hogy (jo sok vita utän ezzel kapcsolatban),hogy megengedtem neki hogy a 2 heti 1 alkalom nem sok...märmint egy pär ismerösöm mondta ezt akik nem füveznek.!!hät nem tudom..engem bosszant...de nem akarom hogy a hätam mögött csinälja..inkäbb jobb ha tudok rola..nem?mit csinäljak?olyan szar:(


2008. máj. 14. 09:57
 1/7 anonim válasza:
3%
Jelentsd fel, mert ez bűntény! És bezárják a börtönbe, bűnhődjön a szabályszegő kutya!
2008. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%

Szerintem nem olyan nagy gond. Jobb mintha inna. Az büdös meg agresszióhoz vezet. Szerintem fogadd el, ezzel nem árt sem magának, senkinek.

Igen én is külföldön lakom és itt nem olyan szűk látókörűek az emberek, ettől szabadabbak mint a magyarok.

Ameddig tartja a kéthetenti dolgot, nem gáz. Szerintem lesz idő amikor ráun a dologra magától, de ha te noszogatod attól csak "börtönben" érzi magát. Hagyd rá!

Kitartás!

2008. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Sokan vannak, akik hetente egyszer elmennek meginni pár sört, végülis ez sem rosszabb annál. Ha amúgy teljesen normális, akkor ebbe bele kell törődni. Végülis már csinálta, amikor összejöttetek, ilyennek szeretted meg, sőt, ezt te is csináltad. Így vállaltátok egymást. Szóval te választottad őtt a gyereked apjának, minen gyarlóságával együtt.
2008. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Megpróbálnám meggyőzni,hogy ez nem vezet jóra,de ha drasztikus akarok lenni márpedig a belőlről valami azt diktálja, lapátra vele!Ő mit visel el neked!???
2008. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy ezért ki kellene dobnod, ráadsul ha te is füveztél, akkor nincs jogod megítélni. Nekem van egy nagyon jó barátom, aki szerintem ugyanott él, ahol ti, mert ott tényleg normális ez, aki azért füvezik néha, hogy ne legyen depis, mert attól feldobódik, ettől függetlenül normális és dolgozik. Ha nem dohányzik vagy iszik, és csak 2 hetente csinálja, lehet, hogy ez neki is egyfajta kikapcsolódás, de ha ezt állandóan felhánytorgatod neki, előbb utóbb elege lesz. Ugysem fgogja abbahagyni, ameddig ő maga nem látja be ennek a hatásait.
2008. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Csak nem a mélyföldekről? :)

Hagyd rá. Kéthetente egy vicces cigi az tényleg nem durva. Ha ezen kívül nem iszik és nem dohányzik, akkor még szerencsés is vagy vele. Ő olyan kultúrkörben nőtt föl, ahol ez teljesen elfogadott, és végülis te költöztél hozzá, szóval inkább neked kéne alkalmazkodnod.

Szerintem a béke megér kéthetente egy rakétát.

-G-

2008. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb egy egy vicceske, mint ha jól berúgna :S akkor agresszív lenne, örülj neki, hogy csak füvezk, és van olan, hogy az ember picit megunja ,ne foglalkozz vele és ő sem fog úgy és elég lesz neki a 2heti ;)
2008. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!