Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom őt elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom őt elfelejteni, mindenkiben őt keresem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk azzal a fiúval akibe nagyon szerelmes voltam, de azóta már kétszer összejöttünk újra és mind a kétszer ki is dobott pár nap után. Volt egy elég rendes fiú aki belém volt/van esve és mindenki azt mondta hogy jöjjek vele össze hogy végre el tudjam felejteni az előző barátomat, de nem megy, mert ebben a fiúban is csak Őt keresem mindig. Hogy tudnék túllépni az előző barátomon végre? És most mi tegyek, maradjak együtt ezzel a fiúval lehet hogy ki alakul még valami vagy hagyjam?
2012. szept. 3. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szemelyes tapasztalat: a pasit akibe szerelmes vagy tenyleg hagyd a tovabbiakaban, adjal magadnak idot, hogy elfelejtsd es ne alazd meg azzal, hogy csak mert szereted ujra es ujra visszamesz hozza, s megadod neki az alkalmat, hogy szepen kirugjon, mint egy senkit.

Becsuld magad es adj idot magadnak, hogy feldolgozd, addig ne kezd senkivel kapcsolatot. A masik solog, hogy a ne csak magad, hanem masokat es masok erzeseit is tartsd tiszteletben. Az uj fiuval ne tedd ezt, neked sem esne jol, ha ugy jarna veled egy fiu, hogy kozben masba szerelmes es csak arra hasznal, hogy elfeledje a nagy O-t.

Szerintem kell neked egy kis gondolkodasi ido es megnyugvas, addig oszinten valld be az uj fiunak, hogy mig nem vagy biztos magadban nem folytatod vele.

2012. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy jobbat!
2012. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből és ha onnan nem megy, akkor próbáld meg lejjebb.
2012. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, csak én 20/F vagyok. Én is megnézek más lányokat, de nem akarok tőlük semmit, mert ők nem olyanok, mint akibe bele voltam (vagyok) zúgva.
2012. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a keres jobbat meg nagyon jó duma. Hol? Könyvtárban? Mindenütt látok lányokat, de

a) le se szarnak

b) nem tudják elfeledtetni a dolgot

2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!