Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig veszekszünk a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig veszekszünk a barátommal szerinte miattam .. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg higgadtabban kezelni a helyzeteket, nálunk is én drámázok többet, nagyon apró dolgok miatt. Próbálj meg nem megsértődni dolgokon, bár nem tudom, konkrétan, miért szoktatok veszekedni, de nálunk kb emiatt szoktak problémák lenni.
2008. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagyis valami neked nem tetszik es ezt kicsit hevesebben elmondod neki? Es EZ nem tetszik neki, eszerint mondja azt h TE vagy aki miatt. Neked meg nem tetszik, h tesz dolgokat, es azert veszekedsz igaz?

En igy voltam a baratommal 1 ev 4 honapig, amikor azt mondta h eleg a veszekedesbol akar szakitani.

S ekkor raebredtem, kikeszitette ot az h nekem szuksegem volt dolgokra es folyton megakartam valtoztatni, es ezert veszekedtem, mert szep szoert sem tette meg, engem meg kikeszitett h nem tett meg semmit, akarmilyen formaban kertem.


En annyit ajalnaek h egyaltalan ne veszekedj, mert elobb utobb megunja, s latod mi lehet a vege.

En boldog vagyok most a parommal,mert elfogadtam ugy ahogy van es higgadtan beszelek meg vele mindent, ami meg nem tetszik a szemebe mondom, nem varom h o magatol jojjon ra.Rengeteg turelem kell hozza, de megeri, mertb jobb lesz a kapcsolatod tole. nekem bevalt:)

Hidd el ez mukodik.

2008. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az elottem szolonak nagyon igaza van. Sajnos nem konnyu sokszor szot ertenunk a parunkkal - bar en a szerencses kategoriaba tartozom - es bizony meg kell tanulni olykor hallgatni, oszinten higgadtan beszelni es oszinten szembe megmondani ha valami nem tetszik.

En pl. az elozo kapcsolatomban elkovettem ugyanezt a hibat. Az ex mindig engem okolt - igy utolag persze arra is rajottem, hogy o mindenkit okolt magan kivul...

Megtanultam megdicserni ha kimos a kedvesem megha kilocsolta a mososzer nagy reszet is, befogni a szamat ha segiteni akart es inkabb elcseszte minthogy elore vitte a dolgokat es nemtetszest kifejezni normalisan ha ugy hozza a sors.

Nem lehet csak egy a hibas es ezt jo lenne, ha a fejebe vesne mindenki.

2008. máj. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából az a baj hogy mondok neki valami kis apróságot és ő kapja fel a vizet és félreérti amit mondok neki. nem találkozunk minden nap egy héten mert távol lakunk egymástól.lehet hogy emiatt vannak a veszekedések. Valamit kellene tennem azért hogy legalább én ne vegyem fel annyira és ne kezdjek el veszekedni!
2008. máj. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!