Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BeuusC. kérdése:

Miről beszélgessek vele? (többi lenn)

Figyelt kérdés
uj suliba vagyok és hát nagyon tetszik nekem egy fiú oszt.társam ismeri ma beszélt vele és tetszem neki...holnap majd beszélgetek is vele csak foggalmam sincs, hogy miről mert ugye nem is ismerem...:s adjatok tippeket légyszi :))

2012. szept. 5. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda ismerkedni pl. sportol? hobbi? hol lakik? egy kort ha írnál, úgy több tippet tudnék adni.
2012. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Név,kor, mit szeret,mit nem szeret,hobbi,sportol-e,mit szokott csinálni szabadidejében,kedvenc együttes,énekes,hol lakik stb.
2012. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 14 és ő 15
2012. szept. 5. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű?:) Menj oda, és kérdezd meg, mi a hobbija, és arról kérdezd, mintha érdekelne:)
2012. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, még azt se tudod, hogy szólítsd meg a srácot, de a keresőkérdések közt már ott van az óvszer meg a tabletta. Ezek a mai fiatalok :)
2012. szept. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az időjárásról! :)
2012. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!