Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lanyba nagyon jol érzem vele magamat minden jo jol meg vagyunk. A szuleim nem hozam valonak tartjak a haverjaim pedig ribancnak tartják es mindenki mas is ami fáj nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindig kitalalunk valami jo dolgot amikor vele vagyok ropül az idö tehát szerelmes vagyok amire már rég ra jotem.
2008. máj. 14. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
a szüleidnek miért nem tezsik? a hawerjaid miért tartják ribancnak?tényleg olyan rossz?
2008. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szívedre, de tartsd nyitva a szemed, hogy meg ne égesd magad! Sokszor rosszindulatúak a pletykál, irigységből fakadnak, de előfordul, hogy van alapja. Légy óvatos! És ha minden rendben van a lány körül, akkor pedig ne törődj senkvel, csak légy boldog!
2008. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a lánytol a szüleid biztos féltenek mert nem jokislány (énsem vok az és engem se szeretnek sajnos a barátom szülei) :S de ennek egyszer ugyis vége csak kamasz gondolom én....a barátaid meg szerintem is csak irigyek rátok és egy idö után ugyis elfogadják hogy vele jársz de azért figyelj oda a lányra szerintem
2008. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na a haverek menjenek a francba tudod!!

en nagyonis huseges vagyok a baratomhoz, 2 eve jarunk, de egy evig nem epp ribancnak, de egy kihasznalo nonek tartott,rendeztem magam, jol oltozok,de a haverok szerint ribanc voltam. Igen ribanc voltam nekik mert nem fekudtem le veluk!S a baratom legjobb baratai voltak.

s na..a ferfi ego.

Nem veszitesz semmit, ha tenyleg tetszik h leallj vele, mert elsosorban te magad ratudsz jonni ha tenyleg ribi, masodsorban meg lehet meg ha az is volt, ki mondja h nem fog beled szeretni igazan? Soha nem lehet tudni.

De az en sok sok tapasztalataim szerint ne higyj a havereknek, meg masok velemenyenek hanem tedd amit te jonak latsz.

2008. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a véleményük. Nekem egy évbe telt, hogy a barátnőmet lenyomjam a szüleim torkán (főleg anyámén), amíg rá nem jöttek, hogy makacsabb vagyok annál, hogy bele tudjanak szólni a dolgaimba.

(Bár valóban lehet, hogy egy kicsit utána kéne nézni a múltjának, hátha a pletykáknak azért van valóságalapjuk...)

2008. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!