Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek én a 'Jobb csaj'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek én a 'Jobb csaj' az osztályba?

Figyelt kérdés
tudom hogy még csak egy hete járunk suliba stb.. meg ez kicsit hülyénfog hangzani, szóval eddig a fiúk általába velem dumáltak, szóval én jöttem be nekik jobban, és most meg egy másik lány.. amire én nagyon féltékeny vagyok.. a csaj nem szebb.. csak az a tipikus 'ribanc' forma.. szóval mell kirak, segg kinyomva. lehet ezért vannak annyira oda.. és zavar hogy szinte már lese' vagyok sz*rva mert utána futnak:/ nem akarom hogy utánam fussanak de azért velem is dumáljanak (mint haver legalább) hogy lehetnék én a jobb csaj? vagy hogy viselkedjek? ha nem akarom kitenni mindenem hogy észre vegyenek..
2012. szept. 7. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogalomzavar... akkor azok a fiúk eddig nem azért dumáltak veled, mert a haverjaid.

Egyszerűen csak vagányság a tinisunáknál ez a "csak azzal állok szóba, aki szép" elv. Kicsik vagytok még szerintem, majd kinövitek.

2012. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bukj vissza egy évet, ott lehet viszed majd a pálmát a nagy cs*csök, p*csa kategóriában!

.... ...., miért akarsz az osztály jobb csaja lenni, nem elég ha egy srácnál jó(bb) vagy... Ehhh...

2012. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem akarok a legjobb csaj lenni,

csak eddig általában mindig velem hülyéskedtek most meg hirtelen más csajjal.. és kicsit/nagyon féltékeny vagyok.. mert ugy érzem hogy nem is figyelnek rám már annyira

2012. szept. 7. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is dobd ki, amid van, na nem szó szerint, csak ízlésesen. A passzos ruha például nem ku.rvás, és mégis vonzza a tekinteteket (ha jó az alakod, persze).


Egyébként az előző válaszokkal ellentétben jobb, ha tudod, hogy ez mostantól így lesz 40 éves korodig, akkor tudsz érvényesülni, ha jól nézel ki, és tudod is kezelni.

2012. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen utolsó nyilván jó kinézettel könyebb érvényesülni, de amiről a kérdező beszél az rohadtul más helyzet, nem az amiről te beszélsz.
2012. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sérti a kérdező egóját, hogy már nem ő van a középpontban, ez miért is más, mint amiről beszéltem?
2012. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!